Portál.cz > Aktuality > PORTÁL NA LETNÍM KNIŽNÍM VELETRHU V OSTRAVĚ

PORTÁL NA LETNÍM KNIŽNÍM VELETRHU V OSTRAVĚ

Datum: 27.5.2012

Portál vás zve na 2. ročník Letního knižního veletrhu. Koná se 15. – 16. 6. v Ostravě na Výstavišti Černá louka. Nabídneme vám nejen to nejlepší z produkce Portálu, ale i pohádkové setkání s autorkami Zuzanou Pospíšilovou a Lenkou Rožnovskou.

Zuzana Pospíšilová a Lenka Rožnovská se setkají se čtenáři 16. 6. ve 14 hod. v Café Librex a představí jim své nové knížky. Lenka Rožnovská letos vydala příběh Anežka se těší na miminko o holčičce Anežce, panence Janince a jednom dlouhém čekání na narození sourozence. Zuzana Pospíšilová napsala novou knížku Pohádky pod polštář pro všechny, kteří rádi usínají s pohádkou. Uslyšíte čtení z knížek a povídání o nich, to vše za doprovodu dětského sboru a pěkných písniček. Na závěr nebude chybět autogramiáda. Zveme všechny děti i hravé dospělé.

Více o knize Anežka se těší na miminko
Další knihy Lenky Rožnovské z Portálu

Více o knize Pohádky pod polštář
Další knihy Zuzany Pospíšilové z Portálu

Na stánku Portálu najdete novinky z naší produkce i stále žádané stálice, knihy na dovolenou, pro děti, studenty i odborníky. Vše s veletržní slevou.

Více o Letním knižním veletrhu
Místo:
pavilon A Výstaviště Černá louka v Ostravě. Výstaviště je situováno v centru města, vedle Masarykova náměstí. MHD: konečná zastávka tramvají č. 6, 10, 11, tramvaj č. 9 a 13 – zastávka "Výstaviště". Přesné souřadnice GPS: Loc: 49°49'53.519"N, 18°17'34.708"E.

Otvírací doba:

  • pátek 15. června od 10 do 18 hodin
  • sobota 16. června od 9 do 17 hodin

Vstupné:
Dospělí 70 Kč
Nepřehlédněte řadu slev, které můžete na vstup na Výstaviště získat - http://www.cerna-louka.cz/cz/vystaviste/akce/akce_louka.php?mn_post=14.

Leták s doprovodným programem Portálu ke stažení:http://www.portal.cz/assets/aktuality/ostrava_veletrh_2012_web.jpg
Vše o Letním knižním veletrhu: http://www.hejkal.cz/lkvostrava/
Kompletní doprovodný program veletrhu: http://www.hejkal.cz/lkvostrava/program.asp


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 5, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0