Portál.cz > Aktuality > PŘEDPLATNÉ ČASOPISŮ s dárkem

PŘEDPLATNÉ ČASOPISŮ s dárkem

Datum: 17.2.2014

Předplaťte si časopisy z Portálu - Psychologii dnes, Rodinu a školu a/nebo Informatorium 3-8 a získejte dárek a přístup do on-line archivu.

PSYCHOLOGIE DNES
Na 20 prvních předplatitelů, ať už nových, nebo obnovujících, kteří si v průběhu února 2014 objednají a uhradí roční předplatné Psychologie dnes, čeká zajímavý knižní dárek z nakladatelství Portál: bestseller známého psychologa Jeronýma Klimeše Partneři a rozchody. Kniha sice představuje tu méně příjemnou část vztahu, ale pokud pochopíme psychologické mechanismy, které tu hrají roli, můžeme toto nelehké životní období snáze překonat a vyvarujeme se opakování stejných chyb v nových vztazích.
 

 RODINA A ŠKOLA

jak_mit_uspesne_dite

Pro prvních deset předplatitelů, kteří zaplatí minimálně roční předplatné časopisu Rodina a škola v období 7. února – 7. března, máme připravený dárek: horkou knižní novinku z nakladatelství EDIKA Jak mít úspěšné dítě. Titul amerického spisovatele a novináře Paula Tougha je zásadním příspěvkem do debaty, jak by mělo vypadat současné vzdělávání.

 

INFORMATORIUM 3-8
Pro první tři nové předplatitele, kteří si objednají a zaplatí předplatné časopisu Informatorium 3–8 v hodnotě 390 Kč do 1. března, máme připravený dárek - carvingové boby Zipfy Classic v hodnotě 799 Kč! Dalších sedm předplatitelů získá stolní hru AKCE OSTROV v hodnotě 490 Kč, která zábavnou formou rozvíjí dovednosti a schopnosti potřebné pro školní zralost.
 

Objednávky:

 Upozorňujeme, že dárky jsou rozesílány s časovým odstupem od platby a že záleží na pořadí, ve kterém je platba přijata bankovním systémem firmy SEND. 

V případě nejasností týkajících se dárku se obracejte výhradně na adresu redakcí:
Psychologie dnes: kramulova@portal.cz
Rodina a škola: rutova@portal.cz
Informatorium 3-8: informatorium@portal.cz; 283 028 405

Využijte on-line archiv Psychologie dnes

Součástí předplatného je i bezplatný přístup do on-line archivu časopisů s texty už od roku 2005.
 


Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0