Portál.cz > Aktuality > PŘIJĎTE ZA NÁMI NA VELETRH DO LYSÉ

PŘIJĎTE ZA NÁMI NA VELETRH DO LYSÉ

Datum: 6.9.2010

Nakladatelství Portál bude i letos vystavovat na Polabském knižním veletrhu. Jeho 7. ročník se koná od 9. do 12. září na Výstavišti v Lysé nad Labem. Přijeďte se za námi podívat a prohlédnout si naše knižní novinky.

Pro Portál je letošní účast obzvlášť důležitá, protože zde převezme tři ceny za nakladatelský počin. Dětské knížky Zákeřné keře a Putování vodníků od rybníka k rybníku získaly 1. a 3. cenu knihovníků Městské knihovny v Lysé nad Labem a publikace Kouzlení s hedvábím Cenu Výstaviště Lysá nad Labem za nakladatelský přínos v oblasti literatury pro hobby. Ceny si převezmeme ve čtvrtek 9. září v 11.30 hod.

Pořadatelé přichystali také zajímavý doprovodný program – besedy, autogramiády, křty knížek, autorská čtení a mnohé další. Těšit se můžete i na unikátní faksimile Ďáblovy bible. Více o veletrhu se dozvíte na http://www.vll.cz/veletrh-27. A na těchto internetových stránkách najdete ke stažení i volnou vstupenku.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0