Portál.cz > Aktuality > Program podzimních seminářů pro pedagogy je připraven!

Program podzimních seminářů pro pedagogy je připraven!

Autor: Eva Pincová | Datum: 6.6.2016

Nabízíme 37 témat. Vybírejte rychle, některé termíny jógy jsou již tradičně obsazené jako první!

Přehled seminářů včetně možnosti přihlášek najdete na našich webových stránkách zde, v červnovém a zářijovém čísle časopisu Informatorium 3-8. Již dnes se můžete přihlašovat vyplněním elektronické přihlášky nebo e-mailem na seminare@portal.cz.

Začínáme 19. září objevováním Tajemství barev, Jógové sestavy nás relaxačně přenesou do období Od Mikuláše k Vánocům a předvánoční zvyky a tradice si osvěžíme při Třesky plesky, hravě česky. Zacvičíme si taj-či, nebude chybět ani tradiční předvánoční Kreativní tvoření a Písničky Pavla Jurkoviče. 8. prosince zakončíme Předmatematickou výchovou, na kterou si pozveme děti z MŠ, abychom si některé matematické dovednosti společně vyzkoušeli.

Novinkou tohoto pololetí je nový systém platby účastnického poplatku.

Po zpracování Vaší přihlášky zašleme na vámi uvedený e-mail potvrzení přijetí přihlášky včetně zálohové faktury, po jejímž uhrazení obdržíte e-mailem daňový doklad. Protože elektornická podoba dokladů je plnohodnotnou verzí, budeme veškerou fakturaci rozesílat elektronicky. Urychlíme tak předávání dokladů a ušetříme papír třeba na nové kvalitní knihy z Portálu.

Přejeme Vám úspěšné zakončení tohoto školního roku, pohodové letní prázdniny a v září se budeme těšit na setkání v Portále.

Program podzimních seminářů pro pedagogy je připraven!

Program podzimních seminářů pro pedagogy je připraven!

Program podzimních seminářů pro pedagogy je připraven!


Průměrné hodnocení (1 hlasů): 2, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0