Portál.cz > Aktuality > První čtení, to nic není!

První čtení, to nic není!

Datum: 16.9.2013

Máte doma prvňáčka? Pak asi potřebuje trénovat čtení. A k tomu můžete dobře využít knihy z naší edice První čtení, to nic není. Pohádkové příběhy jsou krátké, jednoduché, hodí se i pro výuku genetické metody čtení a jsou oživené veselými ilustracemi. Podívejte se na naši nabídku.

Alžběta Dvořáková: Nanukova dobrodružství

Pohádkový příběh malamutího štěněte o putování na severní pól. 

Zuzana Pospíšilová: Školní strašidlo

Příběh školního strašidla Radílka, které dětem v první třídě dělá zpočátku samé neplechy.

Zuzana Pospíšilová: Školní detektiv

Pokračování příběhu školního strašidla Radílka, kterému se podaří odhalit zloděje.

Eva Horáková: Svět hraček a her

Pohádky o hračkách a hraní jsou psané tiskacími písmeny a řazené od těch složených z jednoslabičných slov až po ty, které obsahují víceslabičná slova. Texty odpovídají požadavkům výuky tzv. genetické metody čtení.

Eva Horáková: Pohádkový svět

Příběhy s motivy z pohádkového světa jsou psané tiskacími písmeny a řazené od těch složených z jednoslabičných slov až po ty, které obsahují víceslabičná slova. Texty odpovídají požadavkům výuky tzv. genetické metody čtení.

Eva Horáková: Zvířátka

Pohádky o zvířátkách jsou psané tiskacími písmeny a řazené od těch složených z jednoslabičných slov až po ty, které obsahují víceslabičná slova. Texty odpovídají požadavkům výuky tzv. genetické metody čtení.


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 5, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0