Portál.cz > Aktuality > PSYCHOLOGIE ATKINSONOVÉ A HILGARDA S VĚRNOSTNÍM PROGRAMEM

PSYCHOLOGIE ATKINSONOVÉ A HILGARDA S VĚRNOSTNÍM PROGRAMEM

Datum: 14.3.2012

Psychologii Atkinsonové a Hilgarda si můžete po registraci do věrnostního programu nakladatelství Portál pořídit se slevou 10 %. Po jejím nákupu ihned postupujete ke slevě 11 %.

9788026200833

Věrnostní program nakladatelství Portál umožňuje získávat stálé slevy podle výše vašich nákupů. Ihned po registraci do programu získáváte vstupní slevu 10 %. Pokud se tedy nejprve zaregistrujete a poté koupíte v knihkupectvích nebo e-shopu Portál učebnici Psychologie Atkinsonové a Hilgarda, získáte na ni slevu 10 %.

Postup ke slevě 11 % je možný po nákupech ve výši 2000 Kč. Po zakoupení učebnice tedy můžete hned od příštího nákupu čerpat právě tuto slevu.
Více o věrnostním programu nakladatelství Portál získáte zde.

O KNIZE

Psychologie Atkinsonové a Hilgarda podává ucelený přehled nejdůležitějších psychologických poznatků a nových výsledků výzkumů, přičemž kombinuje vědecký přístup se srozumitelným jazykem. Autoři zdůrazňují propojenost psychologického a biologického bádání. V knize jsou pokryty hlavní oblasti psychologie: historie a metodologie oboru, neurobiologické základy lidského chování, kognitivní psychologie, emoce a motivace, psychologie osobnosti, psychický vývoj, sociální chování, psychopatologie, psychoterapie. Text je doplněn množstvím schémat, fotografií a grafů. Vede čtenáře k utváření vlastních názorů a umožňuje důkladné opakování získaných poznatků. Kniha vychází v novém českém překladu. Ten měl za předlohu patnácté anglické vydání, které bylo důkladně přepracováno a aktualizováno.

Psychologie Atkinsonové a Hilgarda vyjde 22. března 2012. Bude to již třetí české vydání, ovšem předchozí z let 1997 a 2003 jsou zcela vyprodaná. Nezapomeňte si proto nastavit v e-shopu Portál hlídacího psa ((odkaz do e-shopu)), který vás e-mailem upozorní na to, že kniha je už k dispozici. E-shop Portálu bude prvním místem, kde bude možné tuto knihu koupit.

Více o knize a nastavení hlídacího psa: http://obchod.portal.cz/produkt/psychologie-atkinsonove-a-hilgarda/

Přečtěte si také další články o novém vydání učebnice Psychologie Atkinsonové a Hilgarda:
Psychologie Atkinsonové a Hilgarda vyjde už 22. března
Psychologie Atkinsonové a Hilgarda na vysokých školách
Rozhovor s odborným redaktorem knihy Mgr. Ondřejem Fafejtou
Tisková zpráva


Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0