Portál.cz > Aktuality > ŠIKANA V SOUČASNÉ ŠKOLE

ŠIKANA V SOUČASNÉ ŠKOLE

Datum: 9.5.2011

Portál právě vydal knihu Michala Koláře Nová cesta k léčbě šikany. Autor ji představí na besedě na téma Šikana v současné škole na Světu knihy 14. 5. od 10 hod. Přijďte se zeptat na to, co vás a vaše děti trápí.

Beseda s Michalem Kolářem, předním českým odborníkem na problematiku šikany, bude zaměřena na představení aktuálního stavu boje s šikanou na českých školách. M. Kolář bude odpovídat na Vaše dotazy – jak bojovat s šikanou, co dělat v konkrétních případech, ať už jste rodiče, učitelé či ti, kteří šikanu zažili na vlastní kůži. Řeč bude také o nových skutečnostech, které se dnes objevují – kyberšikaně, šikaně učitelů, šikaně v mateřských školách apod. Představíme i aktuální knihu Michala Koláře Nová cesta k léčbě šikany. Besedu moderuje Zuzana Burešová, redaktorka České televize a Českého rozhlasu.

Dr. Michal Kolář, etoped a psychoterapeut, se dlouhodobě zabývá problematikou šikanování. V této oblasti spolupracuje s MŠMT ČR na koncepci prevence. Je autorem řady publikací o sociopatogenních jevech.
Více o knize
Více o besedě na Světu knihy


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0