Portál.cz > Aktuality > SLUNÍČKOVÝ DEN

SLUNÍČKOVÝ DEN

Datum: 26.3.2012

26. – 29. března 2012 proběhne již 12. ročník sbírky Sluníčkový den pro opuštěné děti a pěstounské rodiny. Bude ji zajišťovat 947 studentů ve 44 městech po celé republice. Sbírku pořádá Nadační fond Rozum a Cit.

Nadační fond Rozum a Cit, jehož patronkou je herečka Naďa Konvalinková a sportovní moderátor Vojtěch Bernatský, podporuje náhradní rodiny již 15 let. Za dobu své činnosti již pomohl na sedmi stům pěstounským rodinám, které obdaroval částkou téměř 27 000 000 Kč. Ještě důležitější však je, že v těchto rodinách našlo svůj nový domov více než 2 700 opuštěných dětí, protože adoptivní a pěstounské rodiny jsou jedinou šancí pro děti, jimž selhala biologická rodina nebo jejichž rodiče zemřeli.

Chcete-li, podpořte dobrou věc příspěvkem do sbírky nebo dárcovskou SMS. Potřebné informace najdete na webu www.rozumacit.cz.

K tématu pěstounských rodin vydá nakladatelství Portál letos na jaře knihu Dagmar Zezulové Pěstounská péče a adopce. Více informací včetně nastavení hlídacího psa, který vás upozorní na vydání knihy, najdete zde: http://obchod.portal.cz/produkt/pestounska-pece-a-adopce/

rozumacit-banner
Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0