Portál.cz > Aktuality > Spratek a Simona Babčáková v Jindřišské

Spratek a Simona Babčáková v Jindřišské

Datum: 8.9.2013

Knihkupectví Portál v pražské Jindřišské ulici se ve středu 11. září rozezvučí. Celé odpoledne vám budeme v prodejně pouštět ukázky z audioknihy Spratek od Torey L. Hayden. Zastavte se na chvíli a vstupte z rušného centra do úplně jiného světa. Provede vás jím hlas Simony Babčákové. Poslouchejte a relaxujte v malé knižní oáze.

pictureprovider

Co se děje?
Pouštíme ukázky z audioknihy Spratek od Torey L. Hayden.

Kdy?
Středa 11. září 2013, 14 – 18 hod.

Kde?
Knihkupectví Portál, Jindřišská 30, Praha 1

O čem je audiokniha?
Torey L. Hayden - Spratek
Skutečný příběh šestileté Sheily, která je označena za nezvladatelnou a zaostalou a dostane se do speciální třídy pro děti s poruchami chování. Její učitelkou a zároveň prvním člověkem, který jí projeví lásku, je Torey Hayden. Ta po čase zjistí, že dívka má nadprůměrnou inteligenci, je učenlivá a dřímá v ní skrytý génius.

Román Spratek si získal miliony čtenářů po celém světě. Česky vyšel v roce 2008 a dočkal se několika dalších vydání. Audiokniha Spratek vyšla v roce 2010, skvěle ji načetla Simona Babčáková, a tak není divu, že nahrávka získala ocenění Nejlepší audiokniha roku 2010. Spratek už má i svoji elektronickou podobu ve formátech epub, mobi a pdf.

Ať už přijdete nakupovat, nebo jen půjdete kolem a budete mít chvilku času, zastavte se a dopřejte si klidnou chvilku jen pro sebe ve společnosti Simony Babčákové..


Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0