Portál.cz > Aktuality > SRDCE V OHNI - NOVÁ KNIHA GUYE GILBERTA

SRDCE V OHNI - NOVÁ KNIHA GUYE GILBERTA

Datum: 4.6.2012

Guy Gilbert je francouzský autor dobře známý i českým čtenářům. Právě vyšla jeho novinka – kniha Srdce v ohni s podtitulem Život kněze uprostřed současného světa.

Jako duchovní působí Guy Gilbert už přes 45 let. Je známý jako kněz oblečený v černé kožené bundě a vychovatel problémové mládeže. Knihu Srdce v ohni zasvětil svému povolání a úvahám o svém vztahu k církvi, hierarchii, současným problémům církve, o nichž se hodně diskutuje, jako jsou pedofilní skandály, otázky celibátu kněží, věnuje se i možnostem uplatnění žen v kněžské službě, svému vztahu k vývoji moderní společnosti, kněžské osamocenosti apod. Dělí se s čtenářem o své radosti, přání i zklamání. Rozvíjí reflexe protkané krátkými příběhy ze života, jako tomu bylo i v jeho předchozích knihách, odpovídá na otázky.

Více o knize Srdce v ohni: http://obchod.portal.cz/produkt/srdce-v-ohni/

Guy Gilbert (1935) je známý francouzský vychovatel delikventní mládeže a kněz. Věnuje se nejen mládeži, ale i společenským problémům, soužití mezi lidmi i křesťanskému přístupu k životu. Vydal přes dvacet knih, každý rok ve Francii vychází jedna až dvě. Lidé chodí na jeho přednášky, vyhledávají ho v těžkých situacích, jeho vystoupení přenášejí média.

GUY GILBERT A JEHO KNIHY Z PORTÁLU

SRDCE V OHNI - NOVÁ KNIHA GUYE GILBERTA


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 5, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0