Portál.cz > Aktuality > Stálice mění podobu. Hry pro maminky s dětmi vyjdou s novou obálkou

Stálice mění podobu. Hry pro maminky s dětmi vyjdou s novou obálkou

Datum: 19.2.2016

Šesté (Hry pro maminky s dětmi) a páté (Veselé hry s malými dětmi) vydání knih Jany Hanšpachové nás konfrontovalo s nemilosrdným faktem, že grafika obálek knih již pokročila. Oblíbenému titulu jsme našli nový kabát.

V únoru a březnu vycházejí v novém vydání dvě stálice produkce nakladatelství Portál zaměřené na aktivity s malými dětmi. V neuvěřitelném šestém vydání jsou to Hry pro maminky s dětmi (Zábavné činnosti s malými dětmi) a v pátém vydání Veselé hry s malými dětmi (Náměty k rozvoji smyslu pro humor dětí od 2 let), obě od zkušené a oblíbené autorky Jany Hanšpachové.

Stálice mění podobu. Hry pro maminky s dětmi vyjdou s novou obálkou

Knihy, původně vydané v letech 1997 a 1999, dostaly nové obálky, aby byly stále atraktivní a mohly oslovovat další a další generace maminek a zkvalitňovat jejich čas, který tráví se svými dětmi. Obsahově se ale obě publikace nemění, takže je zachována výchovná moudrost a bohatství nápadů a zábavných činností, které si již oblíbily desetitisíce spokojených čtenářů. Obě knihy svou úpravou ještě více ukazují, že patří k sobě jako základní četba pro všechny maminky, kterým záleží na rozvoji jejich dětí.

Stálice mění podobu. Hry pro maminky s dětmi vyjdou s novou obálkou

Jsme přesvědčeni, že čtenáři uvítají toto výtvarné oživení tolik populárních titulů a že se jejich spokojenost přenese i na děti, pro které jsou vlastně obě knihy určeny především.

Martin Bedřich, šéfredaktor

Přihlaste se na e-shop a nechte si Hry pro maminky s dětmi hlídat naším Hlídacím psem.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0