Portál.cz > Aktuality

Aktuality

Co nás nezabije, to nás posílí!

18.8.2017

Traumatické zážitky vedou velmi často k ohrožení psychického zdraví: k depresím, úzkostem nebo posttraumatickému stresu. Ale co když může trauma vést i k opačnému výsledku? K růstu a obohacení? Přesné tím se zabývá britský psycholog a psychoterapeut Stephen Joseph v této knize.

Celý článek

Co nás nezabije...

Jak vychovat děti a neuštvat se při tom? Zkuste uvolněné rodičovství

18.8.2017

Mnoho rodičů dnešní doby má pocit, že se musí dětem věnovat bez ustání, poskytnout jim maximální bezpečí, plnit všechna přání, obstarat každou jejich potřebu. Zkrátka, že musí být dokonalí. Výsledkem je, že jsou pak rodiče vyčerpaní a děti rozmazlené, nesoběstačné nebo přetížené. Cestu, jak se tomu vyhnout, nabízí zkušená psycholožka Pavla Koucká.

Celý článek

Uvolněné rodičovství

30% akce na dětské knihy

14.8.2017

Máte pocit, že snad vaše děti přes prázdniny dočista zapomněly číst? Pak jim pořiďte nějakou z našich dětských knih - i kdyby to tak snad skutečně bylo, nad našimi knihami se rychle rozpomenou, že číst umějí. Tento týden koupíte vybraných 18 titulů se slevou 30 %!

Celý článek

30% akce

Život není náhoda, ale volba

11.8.2017

Hal Urban, americký historik a pedagog a autor veleúspěšné knihy To nejdůležitější v životě, přináší v knize Život není náhoda další důležité postřehy a životní pravdy, které si ale často neuvědomujeme příliš silně.

Celý článek

Život není náhoda

Nenechte se zmítat pasivní agresí!

11.8.2017

Představte si situaci, že rekonstruujete byt a řemeslníci v něm pracují také o víkendu. Jednoho dne se přijdete podívat na svůj byt a najdete vchodové dveře zalepené. Jak důvtipné! Sousedům vadil hluk a místo přímé konfrontace použili tuto formu rezistence. Pasivní agrese je „tichý teror“.

Celý článek

Nenechte se zmítat pasivní agresí!

Stránka: 1/27
1 2 3 4 5