Portál.cz > Aktuality > SVĚT KNIHY 2011

SVĚT KNIHY 2011

Datum: 17.4.2011

Portál vás srdečně zve k návštěvě veletrhu Svět knihy, který se uskuteční 12. – 15. 5. 2011 na pražském Výstavišti. Najdete nás na stánku L604. V doprovodných programech se setkáte s Michalem Kolářem, Jiřím Žáčkem, Pavlem Jurkovičem, Věrou Provazníkovou, Danielou Krolupperovou, Simonou Postlerovou, Simonou Babčákovou, Otakarem Brouskem st. nebo Jiřím Dvořákem. A nepřehlédněte soutěž – do 4. 5. hrajeme o 3 vstupenky na veletrh!

PORTÁL NA SVĚTU KNIHY - DOPROVODNÝ PROGRAM

Sobota 14. 5.
10 – 11 hod. / Autorský sál (levé křídlo)
Šikana v současné škole – beseda s Michalem Kolářem, předním českým odborníkem, o současné podobě šikany a jak s ní bojovat. Představíme také jeho novou knihu Nová cesta k léčbě šikany. Přijďte se zeptat, co vás nebo vaše děti trápí. Moderuje Zuzana Burešová.

13 – 14 hod. / stánek Portálu
Autogramiáda autorů knih pro děti – Věra Provazníková, Daniela Krolupperová, Jiří Žáček, Pavel Jurkovič. Přijďte si pro autogram do Listopadové pohádky, nebojte se ani Zákeřných keřů a možná se dozvíte, Jak počítají koťata.

16 – 17 hod. / sál Rosteme s knihou (pravé křídlo)
To nejlepší z audioknih Portálu – Simona Postlerová, Simona Babčáková, Otakar Brousek st. a Jiří Dvořák přečtou ukázky z knih Tančím tak rychle, jak dokážu, Spratek, Nejkrásnější židovské legendy a Vánoční příběhy pro potěchu duše. Beseda, autogramiáda.

A k tomu na stánku Portálu čerstvé novinky, stovky dalších našich knížek, časopisy a koutek levných knih.Po celou dobu veletrhu poskytujeme na nákup slevu 20 %, a to i na Červenou knihu C. G. Junga. Všichni, kteří na podzim knihu už nesehnali, mají teď šanci pořídit si dotisk za výhodnou cenu. Na stánku Portálu můžete i letos platit kartou.
Těšíme se na vás!

Stáhněte si leták s přehledem všech našich doprovodných programů zde
Soutěž o vstupenky na veletrh Svět knihy zde
Více o veletrhu zde http://www.bookworld.cz/indexcz.html

Těšíme se na vás!


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0