Portál.cz > Aktuality > SVĚTOVÝ TÝDEN RESPEKTU K PORODU

SVĚTOVÝ TÝDEN RESPEKTU K PORODU

Datum: 10.5.2010

Týden od 17. do 23. 5. byl vyhlášen Světovým týdnem respektu k porodu a Česká republika se opět připojuje k akcím na jeho podporu. Jejich organizace se ujalo HAM – Hnutí za aktivní mateřství, nakladatelství Portál se stalo partnerem některých z nich. Podívejte se na aktuální program.

Zveme vás do Kina Perštýn, kde se po celý týden koná informativní festival o těhotenství, porodu a rodičovství s názvem Umění porodit. Denně od 14 do 18.30 hod. tu jsou pro těhotné a jejich rodiny připraveny přednášky, workshopy, také program pro žáky a studenty, semináře pro zdravotníky, poradny porodních asistentek a dul a filmové projekce.

Od 20. do 22. 5. (10 – 18.30 hod.) se opět v Kině Perštýn otevře prodejní expozice Homo Ecologicus, na které budou nabízeny přírodě i člověku šetrné prostředky použitelné nejen v těhotenství, při porodu a v péči o děti.

Programy se však neomezují jen na Prahu. Souběžně budou probíhat akce a výstavy na mnoha místech republiky. Jejich přehled najdete http://www.respektkporodu.cz/ .


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0