Portál.cz > Aktuality > Systemická muzikoterapie v praxi jako zdroj zdraví

Systemická muzikoterapie v praxi jako zdroj zdraví

Datum: 7.10.2013

Jste unavení? Potřebujete načerpat energii, získat novou motivaci? Cítíte se vyhořelí? Chcete se naučit správně relaxovat? Pak právě pro vás je určený víkendový kurz Systemická muzikoterapie v praxi jako zdroj zdraví 18. – 20. 10.

img_5466

Systemická muzikoterapie v praxi jako zdroj zdraví
Víkendový kurz

Zkušený lektor Zdeněk Šimanovský vás naučí pracovat s rytmem, zpěvem a pohybem. Pomocí hry dokáže organicky spojit klasickou muzikoterapii se systemickými principy a terapeutickou metodou konstelací.

Sami si vyzkoušíte, že hudba má léčivé účinky. S její pomocí nahlédnete do své osobnosti, objevíte skrytou rovinu vztahů s ostatními lidmi. Naučíte se, jak překonat zvyky a stereotypy v myšlení a jak prostřednictvím hudebně dramatických metod řešit konflikty.

Budete se věnovat prožitkovým aktivitám, které projasní vaše vnímání. Zdeněk Šimanovský vám bude naslouchat a v průběhu kurzu využije i vaše přímé náměty. To vše okoření humorem a písničkami.

Úspěšný průběh kurzu ještě umocní prostředí Vysokých Tater. Oblast Štrbského plesa s nádhernou přírodou přispěje k vaší dokonalé relaxaci.

Kurz doporučujeme zvláště učitelům, vychovatelům, psychologům, terapeutům a dalším zájemcům, kteří mají chuť či potřebu na sobě pracovat.

O lektorovi: Mgr., MgA. Zdeněk Šimanovský je zkušený psycholog, supervizor Asociace muzikoterapeutů České republiky, autor úspěšných knih (mnoho z nich vydalo nakladatelství Portál), televizních a rozhlasových pořadů.

Termín: 18. – 20. 10. 2013
Místo: Hotel CROCUS ****, Štrbské Pleso – Vysoké Tatry
Registrace: http://www.portalslovakia.sk/simanovsky/registracia.html


Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0