Portál.cz > Aktuality > VĚDOMÝ BUSINESS JAKO AUDIOKNIHA

VĚDOMÝ BUSINESS JAKO AUDIOKNIHA

Datum: 6.6.2011

Kniha Vědomý business od Freda Kofmana vzbudila na trhu velký zájem. Nabízíme vám ji také v audiopodobě. Komplet tří CD obsahuje nejdůležitější myšlenky vědomého businessu, které mohou zásadně změnit váš život pracovní i osobní.

VĚDOMÝ BUSINESS JAKO AUDIOKNIHA

Audionahrávka je originální adaptací knihy Freda Kofmana Vědomý business, kterou v původním znění namluvil sám autor. Fred Kofman posluchače provádí světem vědomého businessu, v němž je zásadní bezpodmínečná odpovědnost, která nám dává možnost a svobodu být tvůrcem svého života i businessu, a neochvějná vnitřní integrita, která nám poskytuje opravdovou sebedůvěru a vždy nás vede k úspěchu, na nějž můžeme být hrdí. Fred Kofman posluchače učí principům autentické komunikace, jež nám umožňuje vyslovovat svou pravdu a zároveň se dozvídat tuto pravdu i od druhých, zásadám konstruktivního vyjednávání, vedoucího k bezvadné spolupráci lidí, pro něž je rozdílnost jejich názorů zdrojem vzájemného obohacení, i emočnímu mistrovství, spočívajícímu ve zvládání svých emocí bez jejich potlačování nebo jedovatého plivání kolem sebe.

Nahrávka je určena nejen lidem v businessu, ale všem, kdo hledají cestu ke spojení materiálního a spirituálního světa ve svém životě i v práci a touží po nalezení vnitřního smyslu, štěstí a naplnění. Fred Kofman jim k tomu nabízí zcela jedinečný nástroj.

„To, co nás dělá lidmi, to, díky čemu žijeme svůj život jako lidské bytosti, je skutečnost, že máme vědomí. Že můžeme věnovat pozornost tomu, co je pro nás důležité, že můžeme jít za  svými cíli a dělat v životě různá rozhodnutí; že se můžeme učit, co funguje a co nefunguje, co nás dělá šťastnými a co naopak nešťastnými, a postupem času si pak možná vybudujeme  život, který vede ke smyslu, ke štěstí, k radosti, k naplněným vztahům a k pocitu propojení – prostě ke všem těm věcem, kvůli kterým stojí za to žít.“

Fred Kofman, spolumajitel a ředitel společnosti Axialent, učitel leadershipu a vědomého businessu, inspiruje lidi po celém světě k práci postavené na jejich vnitřní integritě a odvaze. V celé řadě programů zaměřených na leadership, osobní mistrovství, týmové učení, rozvoj firemní kultury, firemní efektivitu a koučink, které vytvořil a vede, propojuje filozofickou hloubku s praktickou hodnotou. Mezi jeho klienty patří například Microsoft, Google, Yahoo!, Shell, Citibank nebo AXA. Více o díle Freda Kofmana najdete na internetových stránkách www.axialent.com.

Více o audioknize Vědomý business včetně zvukových ukázek
Více o knize Vědomý business

Obsah audioknihy:
Část I: Co je vědomý business
01 Úvod
02 Co je vědomý business
03 Bezpodmínečná odpovědnost
04 Žít jako oběť
05 Odpovědnost jako schopnost odpovídat
06 Stát se součástí problému
07 Objevování vlastního žebříčku hodnot
08 Vliv a kontrola
09 Štěstí a potěšení
10 Úspěch přesahující úspěch

CD 2
Část II: Mezilidské dovednosti

01 Úvod
02 Autentická komunikace
03 Studenti a kontroloři
04 Tři kroky vyjádření své pravdy
05 Proces dotazování
06 Úspěšné řešení konfliktů a neshod
07 Klíč k úspěšnému vyjednávání
08 Vlastnická práva
09 Řešení konfliktů a BATNA
10 Rozhovory o závazcích, část I

CD 3
01 Rozhovory o závazcích, část II
02 Dodržet slovo
03 Jak napravit nedodržené závazky
Část III: Emoční mistrovství
04 Jak se vyrovnávat s emocemi
05 Čtyři základní emoce
06 Pozitivní emoce
07 Hněv jako dar
08 Přicházet na trh připraven sloužit
09 Plynutí
10 Oceán a vlna
11 Smrt jako poradce

Čtou Aliana Clarté a David Jan Žák
3 CD, 3 hod. 45 min., 598 Kč


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0