Portál.cz > Aktuality > VELKÁ PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ

VELKÁ PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽ

Autor: Petr Ráček | Datum: 8.11.2009

Pojďte s námi soutěžit o zajímavé knížky a poukázky na nákup knih! Od 9. do 27. 11. každý den v 9 hod. (kromě sobot a nedělí) zde zveřejníme novou soutěžní otázku. Správné odpovědi si poznamenejte do odpovědního formuláře a na konci každého týdne posílejte na adresu soutez@portal.cz. Aktuální soutěžní otázku a podrobná pravidla soutěže najdete zde.

Otázka na pátek 27. 11.:
Kdo napsal knihu Partneři a rozchody? (napište jméno i příjmení autora)

Odpovědní formulář (doc)

Podrobná pravidla hry:

1. Soutěž má tři kola:

  • od 9. do 15. 11.

  • od 16. do 22. 11.

  • od 23. do 29. 11.

2. V každém kole odpovídá soutěžící na 5 soutěžních otázek. Otázky bude Portál zveřejňovat postupně na svém webu www.portal.cz - každý den od pondělí do pátku v 9 hod. jednu otázku.

3. Odpovědi si soutěžící poznamenává do odpovědního formuláře. Po vyplnění páté odpovědi v daném týdnu zašle formulář SE VŠEMI ODPOVĚĎMI ZA 1 TÝDEN na e-mailovou adresu soutez@portal.cz. Do slosování budou zařazeny odpovědi doručené na tuto adresu do neděle do 23.59 hod

4. Každé kolo bude ukončeno vždy v pondělí (16. 11., 23. 11., 30. 11.) slosováním došlých formulářů, v nichž musí být správně zodpovězeny alespoň 4 otázky. Tři výherci v každém kole obdrží knihu z produkce nakladatelství Portál. O výhře budou vyrozuměni e-mailem.

5. Po posledním kole bude následovat ještě velké předvánoční slosování. Do něj budou zařazeni ti soutěžící, kteří odpověděli správně na všechny otázky ve všech třech kolech. Tři výherci obdrží poukázky na nákup knih v knihkupectvích Portál v ceně 1.000, 500 a 300 Kč. O výhře budou vyrozuměni e-mailem.

6.  Nápovědu je možné najít na www.portal.cz.

Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0