Portál.cz > Aktuality > VĚRNOSTNÍ PROGRAM Portálu s novými výhodami

VĚRNOSTNÍ PROGRAM Portálu s novými výhodami

Datum: 6.3.2014

Naše věrné zákazníky si chceme hýčkat, proto jsme ve věrnostním programu Portál připravili nové výhody. Můžete je začít čerpat hned!

Ve věrnostním programu Portál najdete od března nové výhody.

  • Kompletní ročník časopisu Psychologie dnes 2013 se slevou 60 % . Začtěte se do populárně naučného časopisu, který však píšou odborníci, takže vás čeká spousta kvalitních a důvěryhodných informací ve čtivém provedení. Balíček všech 11 čísel loňského roku získáte za velmi výhodnou cenu po přihlášení do e-shopu v sekci Akční nabídka (původní cena: 539 Kč, cena pro zákazníky VP: 220 Kč).
  • Dárkový balíček s knižním překvapením za každý postup k vyšší slevě . Vždy, když postoupíte ke slevě vyšší o jedno procento, dostanete od nás knižní dárek. Podívejte se hned do vašeho zákaznického účtu (e-shop/Přihlásit/sekce Můj účet) a ověřte si, jak vysoké už je vaše zákaznické konto a kdy se můžete těšit na nejbližší postup.
  • Dárkový poukaz na seminář Portálu v hodnotě 650 Kč zdarma pro MŠ za každý postup k vyšší slevě. Mateřské školy zveme za každý postup ke slevě vyšší o jedno procento na některý ze seminářů Portálu (tohoto či příštího pololetí) zdarma. Očekávejte od nás dárek v podobě poukázky.

A ještě připomínáme bonus, který už znáte a který samozřejmě zůstává i nadále v platnosti:

  • Kniha měsíce exkluzivně se slevou 30 %. Každý měsíc vyhlašujeme jednu z našich novinek knihou měsíce. Jen vy, zákazníci VP, si ji můžete koupit se slevou 30 %, a to vždy prvních sedm dní v měsíci (platí pro zákazníky registrované nejpozději 25. den předcházejícího měsíce). Počet kusů není omezen a nakupovat můžete v e-shopu Portál (po přihlášení) i v kamenných knihkupectvích Portál.

Vše o věrnostním programu si můžete připomenout na našem webu. Na jakékoli dotazy vám rádi odpoví:

Jitka Pourová - pourova@portal.cz, tel. 283 028 503
Jan Kanclíř - kanclir@portal.cz, tel. 283 028 205
a zaměstnanci kamenných knihkupectví


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0