Portál.cz > Aktuality > VĚRNOSTNÍ PROGRAM Portálu s novými výhodami

VĚRNOSTNÍ PROGRAM Portálu s novými výhodami

Datum: 12.3.2014

Naše věrné zákazníky si chceme hýčkat, proto jsme ve věrnostním programu Portál připravili nové výhody. Můžete je začít čerpat hned!

Ve věrnostním programu Portál najdete od března nové výhody.

Kompletní ročník časopisu Psychologie dnes 2013 se slevou 60 %. Začtěte se do populárně naučného časopisu, který však píšou odborníci, takže vás čeká spousta kvalitních a důvěryhodných informací ve čtivém provedení. Balíček všech 11 čísel loňského roku získáte za velmi výhodnou cenu po přihlášení do e-shopu v sekci Akční nabídka (původní cena: 539 Kč, cena pro zákazníky VP: 220 Kč).

 

 

Dárkový balíček s knižním překvapením za každý postup k vyšší slevě. Vždy, když postoupíte ke slevě vyšší o jedno procento, dostanete od nás knižní dárek. Podívejte se hned do vašeho zákaznického účtu (e-shop/ Přihlásit/sekce Můj účet) a ověřte si, jak vysoké už je vaše zákaznické konto a kdy se můžete těšit na nejbližší postup.

poukaz

Dárkový poukaz na seminář Portálu v hodnotě 650 Kč zdarma pro MŠ za každý postup k vyšší slevě. Mateřské školy zveme za každý postup ke slevě vyšší o jedno procento na některý ze seminářů Portálu (tohoto či příštího pololetí) zdarma. Očekávejte od nás dárek v podobě poukázky.

A ještě připomínáme bonus, který už znáte a který samozřejmě zůstává i nadále v platnosti:

- Kniha měsíce exkluzivně se slevou 30 %. Každý měsíc vyhlašujeme jednu z našich novinek knihou měsíce. Jen vy, zákazníci VP, si ji můžete koupit se slevou 30 %, a to vždy prvních sedm dní v měsíci (platí pro zákazníky registrované nejpozději 25. den předcházejícího měsíce). Počet kusů není omezen a nakupovat můžete v e-shopu Portál (po přihlášení) i v kamenných knihkupectvích Portál.

Vše o věrnostním programu si můžete připomenout na našem webu. Na jakékoli dotazy vám rádi odpoví:

Jitka Pourová - pourova@portal.cz, tel. 283 028 503
Jan Kanclíř - kanclir@portal.cz, tel. 283 028 205
a zaměstnanci kamenných knihkupectví


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 5, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0