Portál.cz > Aktuality > Vychází nový Yalom! A hovoří k sobě

Vychází nový Yalom! A hovoří k sobě

Datum: 21.9.2015

Vychází již desátá próza psychoterapeuta a emeritního profesora psychiatrie na kalifornské Stanfordově univerzitě. V originále Creatures of a Day, u nás pod názvem Hovory k sobě s podtitulem Ohlédnutí za terapií.

Vtipné a často šokující vyprávění, nejen o tom, jak těžký může být lidský život, ale i o nejlepších plodech, které může přinést – lásce, rodině, přátelství. S Yalomem jako průvodcem mohou naše vlastní dni získat smysluplnost, ale hlavně radost.

V Hovorech sobě Yalom otevírá téma psychoterapie a popisuje příběhy ze své psychoterapeutické praxe. K některým se vrací „jen tak“, k jiným například díky nečekanému náhodnému setkání s bývalým klientem. Nabízí lidské příběhy, nic více a nic méně. Jejich výběr je pestrý, podobně jako je pestrá Yalomova terapeutická praxe. Všechny Yalomovy klienty spojuje zájem o jeho knihy, proto se v jednotlivých příbězích setkáme s citacemi z jeho předchozích děl nebo s odkazy na ně.

yalom

Více o knize Hovory k sobě a dalších knihách Irvina Yaloma.

Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0