Portál.cz > Aktuality > Výměnný antikvariát

Výměnný antikvariát

Datum: 8.9.2013

Přijďte Zažít město jinak - 21. 9. na Kobyliské náměstí k Salesiánskému divadlu v Praze 8. Přineste jakoukoli knihu, kterou už doma nepotřebujete, a vyměňte si ji zdarma za jinou. První knižní vklad věnuje Portál. A kromě toho spousta kultury a zábavy po celý den.

Výměnný antikvariát

Portál součástí Kobylisení

Do osmého ročníku sousedských slavností Zažít město jinak se zapojila i pražská část Kobylisy. A proto tu nesmí chybět ani Portál.

Portál pro vás připravil VÝMĚNNÝ ANTIKVARIÁT.

  • Přineste jakoukoli knihu, kterou už doma nepotřebujete
  • Každou vaši knihu si budete moci zdarma vyměnit za jinou.
  • První knižní vklad do antikvariátu zajistí nakladatelství Portál ze své produkce.
  • Nechcete směňovat? Pak si můžete knížky pořídit za symbolických 10 Kč.

Kde?
Kobylisení se uskuteční na parkovišti u Salesiánského divadla na Kobyliském náměstí, kde společně na jeden den přetvoříme nevzhledný prostor okupovaný auty na příjemné místo plné kultury a zábavy.

Kdy?
Sobota 21. září, 10 – 20 hod.

Co dalšího tu najdete?
Stánky, výtvarný workshop a koutek deskových her, ručně vyráběné pohlednice a placky, bazar oblečení, předvádění a výuka žonglování, hry pro děti, workshopy výtvarné i pohybové, aikido show, na pódiu Improshow, orchestr ESO, sbor Slavíčci a další sbory, vystoupení standardních tanců, rock’n’rollová kapela J!Scream a mnoho dalšího.

Vše o akci Zažít město jinak 2013 – Kobylisy.


Průměrné hodnocení (3 hlasů): 5, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0