5000
Kompletní ročník časopisu 2016 Připravujeme nový speciál Psychologické kurzy Nová Psychologie dnes

Portál.cz > Časopisy > Děti a my > On-line archiv článků > Seznam vydání

Seznam vydání

Děti a my

on-line

Školy v Královehradeckém kraji mění život svých obcí

TS, 17.5.2004

Díky iniciativě žáků škol, učitelů a rodičů v deseti obcích Královehradeckého kraje vzniknou nově upravená veřejná prostranství, budou opraveny památky a budou vysazeny desítky stromů.

Celý článek

Děti mohou vyhrát pobyt na Šumavě v Jarní soutěži MŽP

redakce, 13.4.2004

Ministerstvo životního prostředí vyhlašuje Jarní soutěž pro děti a mládež. Jedná se o internetovou vědomostní soutěž zaměřenou na životní prostředí, která bude postupně zveřejňována na webových stránkách Ministerstva životního prostředí na adrese http://www.env.cz/soutez.

Celý článek

Prezentace výzkumů o rodině mohou být předpojaté

Michaela Freiová, 25.2.2004

Počátkem února zveřejnil tisk zprávy o výzkumu, který provedl Sociologický ústav spolu s CVVM. Výzkum se týkal představ lidí o rodině. Novinové články, které směšovaly zprávu s komentářem, přitom dávaly najevo, že Češi smýšlejí o rodině nesprávně.

Celý článek

Nová technika ve zdravotnictví

redakce, 4.8.2003

Podle prestižní ankety časopisu Manager-Magazin/MM/, uspořádané mezi předními německými podnikateli, vědci, finančníky a politiky v září roku 2001, bylo respondenty vybráno sedm prioritních technologií, které v příštím desetiletí mají šanci přinést světu největší rozvojový potenciál. Všechny ve větší či menší míře souvisejí s rozvojem medicíny.

Celý článek

Romské děti nastupují na střední školy

Karin Marques, 29.8.2002

Obecně prospěšná společnost Nová škola připravuje děti se specifickými potřebami pro studium na středních školách. Mezi tyto děti patří zejména příslušníci menšin. Ze skupiny 10 žáků se letos 6 umístilo na střední škole s maturitou a 4 na středním odborném učilišti s možností maturity.

Celý článek

6666
Objednejte si starší čísla Děti a my Rodina a škola