5000
Kompletní ročník časopisu 2016 Připravujeme nový speciál Psychologické kurzy Nová Psychologie dnes

Portál.cz > Časopisy > Děti a my > Ukázky > POZOR ! ČTĚTE! DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ PRO PŘEDPLATITELE A ČTENÁŘE DĚTI A MY!

POZOR ! ČTĚTE! DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ PRO PŘEDPLATITELE A ČTENÁŘE DĚTI A MY!

Autor: Jaroslav Kuchař | Datum: 29.11.2012 | Vydání: 12/2012

Vážení čtenáři,
s politováním Vám oznamujeme, že časopis Děti a my přestane v roce 2013 vycházet. Číslo, které právě držíte, je poslední.

Čeho jsme se obávali a co jsme se snažili oddálit nebo zvrátit, již nejde dále odkládat. Situace měsíčníku Děti a my se v několika posledních letech bohužel nevyvíjela dobře, jeho vydávání bylo ztrátové a nakladatelství přispívalo na jeho udržení značnými částkami. V době stále se prodlužující recese, kdy se příliš nedaří ani na knižním trhu a časopisy i knihy jsou zatěžovány stále vyšší daní, je nakladatelství nuceno vzdát se tohoto projektu. Uvědomujeme si, že přínos časopisu Děti a my nelze hodnotit pouze penězi, ale už zkrátka není v našich silách dále titul dotovat.

Časopis Děti a my, založený profesorem Zdeňkem Matějčkem, vycházel dlouhých 42 let. Děkujeme všem čtenářům, kteří s tímto titulem prošli kus cesty a kteří s ním trávili nejhezčí léta svého rodičovství, nebo jej četli a sledovali kvůli své profesi jako lékaři, pedagogové a pracovníci pomáhajících profesí. Děkujeme všem předplatitelům za jejich věrnost a zájem. Děkujeme i našim autorům, odborným poradcům a redakčním pracovníkům, díky jejichž úsilí mohl vycházet časopis s kvalitním obsahem. Jejich práce si hluboce vážíme.

Čtenářům Děti a my, kteří byli zvyklí si časopis kupovat na stáncích, se omlouváme, že svůj oblíbený titul již na stáncích nenajdou. Našim předplatitelům budeme do vyčerpání předplatného zasílat náhradní titul Psychologie dnes. V případě, že o tento titul zájem nemáte, prosíme, abyste nás informovali, zda si přejete:

1. odebírat jako náhradní titul časopis Rodina a škola

2. vrácení předplatného

Své přání nám prosím sdělte do 20.12.2012 na emailovou adresu portal@send.cz .

                                                   Jaroslav Kuchař,

                                                   Portál, s.r.o.Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 4 / nových příspěvků: 4

  • Škoda 1.12.2012, 20:38 Zobrazit
    To je velka skoda ! 13.12.2012, 23:22 Zobrazit
    Kvalita ustupuje bulvaru ? 6.3.2013, 22:18 Zobrazit
    • Kvalita ustupuje bulvaru ? 1.7.2013, 1:15 Zobrazit

6666
Objednejte si starší čísla Děti a my Rodina a škola