5000
Předplatné jako dárek Kurz jako dárek Zdrava 5 Kompletní ročník časopisu 2016 Právě vyšel nový speciál Nová Psychologie dnes Psychologické kurzy Ročník 2015

Portál.cz > Časopisy > Informatorium 3-8 > Ukázky > Informatorium 3-8 speciál

Informatorium 3-8 speciál

Datum: 17.11.2011 | Vydání: 9/2011

V roce 2012 Vám nabídneme dvě speciální čísla. Jarní vydání bude plné pracovních listů pro rozvoj grafomotoriky, koncentrace a sluchového vnímání a v podzimním čísle Vám nabídneme materiály pro angličtinu a němčinu hravě.

Podobné materiály jste prozatím mohli nacházet v jednotlivých číslech Informatoria 3-8, nyní je dostanete všechny najednou a ve větším rozsahu, než to umožňoval běžný časopis.

Na přípravě příloh spolupracujeme s vynikajícími odborníky (Mgr. Markéta Hrubínová, Mgr. Lucie Poslušná, Mgr. Iva Ťupová). Praktická cvičení doplní také komentáře a články ke konkrétní problematice. Spolu s půvabnými obrázky Patricie Koubské tak Informatorium 3-8 speciál tvoří kvalitní a metodicky propracovanou pomůcku pro práci s předškolními dětmi. Půjde o materiály k okopírování a každé číslo má 24 stran.

Předplatné Informatoria 3-8 Speciál (dvě čísla ročně) stojí 130 Kč. Objednává se zvlášť, takže k jednomu časopisu si můžete objednat libovolný počet Speciálů. Mateřské školy, které si objednají pro své třídy 3 ks předplatného, zaplatí 240 Kč, tj. méně než za dva kusy. Objednávejte již nyní zde, případně e-mailem portal@send.cz !


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0

6666