5000
Předplatné jako dárek Kurz jako dárek Zdrava 5 Kompletní ročník časopisu 2016 Právě vyšel nový speciál Nová Psychologie dnes Psychologické kurzy Ročník 2015

Portál.cz > Časopisy > Informatorium 3-8 > Ukázky > Krista Balková: NÁMĚTY PRO ŠKOLNÍ DRUŽINU

Krista Balková: NÁMĚTY PRO ŠKOLNÍ DRUŽINU

Autor: Marie Těthalová | Datum: 9.10.2006 | Vydání: 8/2006

Každý, kdo pracuje s dětmi, ví, že dobrých nápadů není nikdy dost.

I zkušená učitelka nebo vychovatelka ráda sáhne po šikovném "nápadníku" plném inspirace, a co teprve její začínající kolegyně.
    Náměty pro školní družinu patří mezi knihy, které stojí za to mít po ruce. Autorka, zkušená vychovatelka ve školní družině, v knize shromáždila deset zajímavých projektů vhodných právě pro školní družiny. Zdůrazňuje, že družina není hlídací služba, děti zde nejen relaxují, ale chtějí se také zabavit.
    A při realizaci nápadů z knihy Kristy Balkové se děti rozhodně nudit nebudou! Velkou předností knihy je její všestrannost - tipy pro vychovatelky, které se rády věnují tvořivým činnostem (kreslení, malování apod.), se střídají s náměty pro sportovní povahy, jimž nedělá potíže si s dětmi zahrát míčové hry. Najdeme zde inspiraci pro nejrůznější soutěže, seznamování dětí s cizími kulturami, se zdravovědou... Každý projekt je velmi pečlivě zpracován, autorka rozhodně nemá o nápady nouzi.
    Kniha se může stát vodítkem či pomocníkem při tvorbě výchovně vzdělávacího programu školní družiny a určitě zaujme i učitele na prvním stupni základních škol.

Praha, Portál 2006, 160 s.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0

6666