Portál.cz > Semináře > Přehled psych. kurzů

KULTIVACE EMOČNÍHO ŽIVOTA

Přednáška navazuje na úspěšný Kurz duševní rovnováhy Michaely Peterkové. Kombinuje vlastní aktivitu účastníků zaměřenou na sebepoznání a aktivní vstřebání nových poznatků.


Školitel: Michaela Peterková
Délka kurzu: půldenní seminář 9.30–13:30 hod.
Cena kurzu: 1100 Kč včetně DPH

Seminář má účastníkům ukázat cesty, jak se lépe vyrovnávat s jejich náročným povoláním a běžnými životními problémy. Všechny informace a postupy jsou vědecky podložené (čerpám z prací respektovaných odborníků, jako je například B. Frederickson (University of North Carolina), M. Seligman (University of Pennsylvania), E. Diener (University of Illinois), S. Lyubomirski (University of California) a jiní). Seminář je zčásti zážitkový pro větší účinek nových informací. Cílem je naučit účastníky semináře, jak se mohou chránit před vyhořením, anhedonií či depresí a zejména jak mohou prožívat více pozitivních emocí a spokojenosti. To vše dle výzkumů napomáhá k lepšímu psychickému i fyzickému zdraví a rovněž ke kvalitnějšímu výkonu v oblasti pracovní činnosti.

Termíny:

5. 5. 2017.

Zaměření:

• Pozitivní a negativní emoce - jejich vlastnosti, účel a působení
• Zdravý poměr pozitivních a negativních emocí v profesním životě, osobním životě a partnerství
• Zvláštnosti pozitivních emocí
• Sebediagnostika - metody, jak lépe poznat svou osobnost
• Jak prožívat víc pozitivních emocí


Michaela Peterková

Znáte z časopisu Psychologie dnes!
PhDr. Michaela Peterková je psycholožka se zkušenostmi z privátní psychodiagnostické, poradenské a hypnoterapeutické praxe. Dlouhodobě se zabývá tématem zvládání stresu a náročných situací. Vede vzdělávací semináře a je autorkou knížky Kurz duševní rovnováhy.