5000
Kdo mi vypnul mozek? Audioteka.cz Kurz zdravého sebevědomí Kurz jako dárek Nenechte se rozložit Nová Psychologie dnes Psychologické kurzy

Portál.cz > Časopisy > Psychologie dnes

Psychologie dnes

Psychologie dnes 5/2017

Matyáš Zrno, 28.4.2017

V květnové Psychologii dnes jsme pro vás připravili:

Celý článek

Psychologie dnes 5/2017

Někdy se těžko pozná, kdo je z jaké planety

Matyáš Zrno, 28.4.2017

Někdy se těžko pozná, kdo je z jaké planety Miroslav Janek je režisér, Michal Roškaňuk je autista. Společně vytvořili laskavý film o dětech s poruchou autistického spektra, lidově „autistech“. Jejich Normální autistický film sbírá ocenění, kde se dá - doma i v zahraničí. Získal první cenu na festivalu dokumentárních filmů v Jihlavě i cenu za nejlepší dokument na Českém lvu. Oba autoři si ale nejvíc cení toho, že měli možnost přiblížit společnosti trochu jiný svět autistických dětí. Normální autistický film nyní objíždí v rámci festivalu Jeden svět česká města. A s ním i jeho autoři a protagonisté.

Celý článek

Aby se ze vztahu nevytratila vášeň

Matyáš Zrno, 28.4.2017

Láska se probouzí a zezačátku je jako droga. Pro zamilovaného člověka neexistují překážky. Zamilujete se do jemenského studenta? Tak s ním prostě odjedete na Arabský poloostrov! Je vaše vyvolená stará jako vaše dcera? Nevadí, cítíte se přece tak mladě!

Celý článek

Aby se ze vztahu nevytratila vášeň

IT generace a rodiče pod pantoflem

Ing. Jarmila Rýdlová, Ph.D., 28.4.2017

IT generace a rodiče pod pantoflem Spokojeně jsem si prohlížela své dílo – fotku, kterou jsem měla odeslat společně s požadovaným textem. Nejásala jsem nad svým vzhledem, ale nad skutečností, že jsem se skamarádila s programem na úpravu fotek.

Celý článek

Utrpení mladého alkoholika

Matyáš Zrno, 28.4.2017

Na začátku byl e-mail. Mladý muž, říkejme mu třeba Petr, v něm obsáhle popisoval své bohaté zkušenosti s protialkoholní léčbou. Zkušenosti, které považoval v podstatě za ztrátu času. Postupy v léčebnách (správně v oddělení léčby závislostí) byly podle něj zkostnatělé a k ničemu.

Celý článek

Utrpení mladého alkoholika

6666
Přijďte na kurzy v Portálu! Výroční konference Škola komunikace