5000
Kurz jako dárek Nenechte se rozložit Připravujeme nový speciál Psychologické kurzy

Portál.cz > Časopisy > Psychologie dnes > Zajímavé odkazy

Předplaťte si Psychologii dnes a získejte dárek

Autor: red | Datum: 30.11.2016

Získej stolní hru za roční předplatné pro pobaveni cele rodiny.


10 nových předplatitelů, kteří jako první v prosinci uhradí roční předplatné Psychologie dnes, získává ZDARMA jednu ze stolních her v hodnotě 400 Kč.

Předplaťte si Psychologii dnes a získejte dárek

MRŇOUSKOVÉ
Mrňouskové jsou jednoduchou závodní hrou s charaktery z oblíbeného seriálu. Hráči nejprve připraví zavodni dráhu a umísti závodníky do startovních pozic. Pote kartami pohybu ovlivňuji jejich výkon v závodě. Aby to nebylo tak snadné, má každý hráč tři skryte cíle a tedy jasnou představu, jak by měl závod dopadnout.

TAJEMNÝ HRAD
Rodinná dobrodružná hra, ve které hrdinové pátrají po princezně a objevují přitom komnaty starého hradu. Během teto výpravy mohou hráči narazit na duchy, gnómy a jiné obyvatele tohoto tajemného hradu. Vítězem se stane osoba, která jako první porazí draky a osvobodí princeznu.

MUNCHKIN
Celosvětově oblíbená karetní hra, která je parodií na složité hry na hrdiny. Karetní hra, kde jde především o to, se při hraní pořádně pobavit! Vstupte do světa her na hrdiny… tak trošku jinak. Bojujte s draky gumovou kačenkou a obírejte o další ničivé předměty své spoluhráče, kteří byli až doteď vašimi parťáky!

DOBBLE
Rychlost, postřeh, reflexy! Hra nabízí zcela unikátní zábavu. Hráči zde hledají dva stejné symboly na kartách při různých verzích hry (v pravidlech je popsáno celkem 5 her). Super jsou kulaté karty i jednoduchá pravidla vysvětlena doslova za pár sekund.

Předplatné objednávejte:
1. Na www.send.cz
2. Na e-mailové adrese portal@send.cz
3. Na telefonním čísle distribuční společnosti SEND 225 985 225

6666
Přijďte na kurzy v Portálu! Výroční konference Škola komunikace