5000
Kurz jako dárek   Ročník 2014 Ročník 2014 Co žije a roste na zahradě Psychologické kurzy Státy, města, oceány Levné učebnice

Portál.cz > Časopisy > Rodina a škola

Rodina a škola

Rodina a škola 6/2016

Jan Nejedlý, 6.6.2016

V červnové Rodině a škole jsme pro vás připravili:

Celý článek

Rodina a škola 6/2016

Novinářská cena pro Rodinu a školu

Jan Nejedlý, 6.6.2016

Novinářská cena pro Rodinu a školu Prestižní Novinářskou cenu za rok 2015 v kategorii Nejlepší česko-slovenský kreslený vtip, komiks nebo karikatura vyhrál výtvarník Vojtěch Jurík za sérii kreseb v našem měsíčníku Rodina a škola. Humoristický kreslíř, který svá díla podepisuje pseudonymem Vhrsti, zaujal porotu sympaticky úsporným stylem kresby i náměty, které odrážejí problémy mladé generace. Novinářskou cenu vyhlašuje od roku 2010 Nadace Open Society Fund Praha.

Celý článek

Kruté pohádky ze záhrobí. Co si vyprávějí děti po večerce?

Jan Nejedlý, 6.6.2016

Když děti po večerce na letním táboře zhasnou, nevyprávějí si Malého prince, Dášeňku ani Lichožrouty, jak by si asi přáli jejich rodiče, ale příběhy plné násilí, cynismu, absurdity a smrti.

Celý článek

Kruté pohádky ze záhrobí. Co si vyprávějí děti po večerce?

Výchova fotbalového fanouška

Jiří Karban, 6.6.2016

Výchova fotbalového fanouška Je nutné s tím začít co nejdříve. Ve chvíli, kdy váš syn či žák vhodí na hrací plochu svou první dýmovnici anebo marně zkouší štěstí jako náruživý sázkař, bývá na systematické výchovné působení zpravidla pozdě. To už je práce pro někoho jiného, nejčastěji pro policisty či psychiatry. Přitom fanouškovství nemusí být spojené pouze s výtržnictvím nebo s pěstováním chorobné závislosti.

Celý článek

Jak odměnit vysvědčení?

Daniela Kramulová, 6.6.2016

Oslava u „mekáče“, nové kolo, nebo hotovost? Možná poslechneme okřídlený slogan „za vysvědčení knihu“, ale budeme váhat, jestli to přece jen není málo. Anebo jste přesvědčeni, že za vysvědčení by se žádná odměna dávat neměla?

Celý článek

Jak odměnit vysvědčení?

6666
Rozumíme penězům Čtěte nás online! Všechny učebnice pro základní a střední školy