Portál.cz > Pro média > TZ_2009-10_Portál Plzeň

TZ_2009-10_Portál Plzeň

KNIHKUPECTVÍ PORTÁL V PLZNI SLAVÍ 2 ROKY

Plzeňské knihkupectví Portál letos na podzim oslaví dva roky od svého vzniku. Pro zákazníky je připravena speciální akce: sleva 20 % na veškeré knižní tituly zakoupené v tomto knihkupectví v týdnu od 2. do 6. listopadu.

Nakladatelství Portál provozuje síť čtyř knihkupectví. Jedno z nich, plzeňské, bylo založeno v listopadu 2007. Za dva roky si na trhu získalo stabilní postavení a stálý okruh zákazníků.

„Dobře víme, že úspěšnost našich prodejen je závislá z velké míry na zákaznících,“ říká ředitel Portálu Jaroslav Kuchař. „Velmi si vážíme jejich zájmu o naše tituly a těší nás, že si k nám v Plzni našli cestu. Proto bychom rádi výročí založení našeho knihkupectví oslavili spolu s nimi.“ V týdnu od 2. do 6. 11. 2009 zde všichni nakoupí se slevou 20 % na veškeré knižní tituly. Při nákupu nad 500 Kč obdrží navíc ještě knižní dárek. „Týdenní slevovou akci jsme připravili jako poděkování našim zákazníkům za jejich přízeň,“ dodává Milan Miškařík, vedoucí obchodního oddělení.

Knihkupectví nabízí především publikace Portálu, k dostání je však i literatura jiných nakladatelství, od dětských knih přes beletrii až po odbornou i populárně naučnou literaturu.

Nakladatelství Portál:
Vydává odborné publikace především z oblasti psychologie, pedagogiky, sociologie, politologie, sociální práce ad. Další produkce: populárně psychologická literatura, dětské knihy, příručky o výchově a životním stylu, hry, rozhovory, časopisy Psychologie dnes, Děti a my, Informatorium 3-8 a Rodina a škola. Pořádá také odborné semináře pro pedagogy a kurzy pro rodiče.

________________________________________________________________________________

Kontakt:
Mgr. Jitka Pourová,
pourova@portal.cz, tel. 283 028 503, 724 635 671
Portál, s.r.o., Klapkova 2, 182 00 Praha 8,
www.portal.cz

Knihkupedtví Plzeň
Prokopova 19, Plzeň
tel.: 377 819 017
knplzen@portal.cz

Dokumenty ke stažení