Portál.cz > Aktuality

Aktuality

Věci, které dobře známe, do říkanky zamícháme

22.9.2017

Hravá publikace především pro pedagogy v mateřských školách obsahuje celou řadu říkanek, rytmizací, melodizací, pohybových a relaxačních her, ve kterých hrají hlavní roli předměty, s nimiž se děti běžně setkávají.

Celý článek

Věci, které dobře známe, do říkanky zamícháme

Totem a tabu, zajímavé dílo Sigmunda Freuda, rozšiřuje řadu Klasiků

16.9.2017

Vznik incestního tabu, jeho souvislost s totemem a počátky náboženství a kultury: to jsou hlavní témata, kterými se Sigmund Freud v této knížce z roku 1912 zabývá. Jde o jeho nejslavnější dílo, ve kterém aplikuje psychoanalýzu na oblast antropologie a religionistiky.

Celý článek

Totem a tabu, nanejvýš zajímavé dílo Sigmunda Freuda, rozšiřuje řadu Klasici

Čeština, angličtina, matematika, přírodopis a zeměpis v hádankách: to jsou Hádanky pro školáky

15.9.2017

Hádali jste, že naše loňská kniha Svět plný hádanek bude mít pokračování? Pak jste tuto hádanku zodpověděli správně! Představujeme další knihu Zuzany Pospíšilové, Hádanky pro školáky. Svými ilustracemi ji opět doprovodila Aneta Žabková.

Celý článek

Hádanky pro školáky

Kocour Herkules je tu zase. A tentokrát na zámku!

15.9.2017

S kocourem Herkulem a kočkou Komtesou jsme se mohli seznámit minulý rok v knize Alžběty Dvořákové Herkules a strašidla. A poté, co se se strašidly společně vypořádali, čeká je nyní další dobrodružství: na zámku!

Celý článek

Kocour Herkules je tu zase. A tentokrát na zámku!

Týdenní 30% sleva při příležitosti Mezinárodního dne Alzheimerovy choroby

11.9.2017

Na 21. září připadá Mezinárodní den Alzheimerovy choroby. My při té příležitosti na našem e-shopu vyhlašujeme 30% slevu na vybraných 18 knih s touto a podobnou tematikou, ale také na knihy které proti Alzheimerovi bojují: tréninky a cvičení mozku a paměti. Sleva platí do konce tohoto týdne.

Celý článek

30% akce

Stránka: 1/27
1 2 3 4 5