Portál.cz > Semináře > Přihláška na vzdělávací seminář

Přihláška na vzdělávací seminář

*) Takto označené položky jsou povinné.
hlásíte-li se jako soukromá osoba:
název školy = jméno a příjmení
fakturační adresa = Vaše soukromá adresa
IČO = 12345678

Základní údaje

Pozor, čtěte Platební a storno podmínky úhrady seminářů

Rezervace je platná pouze tehdy, obdržíte-li potvrzení přihlášky včetně zálohové faktury k uhrazení účastnického poplatku. Po připsání vaší platby na účet Portálu vám odešleme e-mailem daňový doklad.

Nakladatelství Portál si vyhrazuje právo v případě onemocnění lektora nebo z jiného vážného důvodu seminář zrušit – v tomto případě bude účastnický poplatek neprodleně a v plné výši vrácen, případně převeden na jiný vámi vybraný seminář.

Jak jste se o semináři dozvěděli?

Prosím, zaškrtněte jednu odpověď: *

Upozornění:

V souladu s § 12 odst. 1 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel a ostatními právními předpisy platnými na území ČR Vás žádáme o souhlas se zpracováním osobních údajů, které použijeme jen pro účely Vaší účasti na semináři nakladatelství Portál a pro případnou komunikaci při vyřizování přihlášky.

Shromažďujeme pouze ty osobně určitelné údaje (jméno, adresa, telefon, e-mail), které nám sami dobrovolně poskytnete. Pokud se registrujete jako právnická osoba, je vyžadováno ještě zadání adresy pro fakturaci, IČO, DIČ a bankovní spojení. Údaje nejsou poskytovány žádným dalším subjektům, budou využity výhradně za účelem realizace objednaných služeb (účast na semináři / kurzu) a slouží také pro vyhotovení daňového dokladu nebo identifikaci Vaší platby, učiněné bankovním převodem.


Na vámi udanou e-mailovou adresu do 3 pracovních dnů zašleme potvrzení přihlášky včetně zálohové faktury k uhrazení účastnického poplatku. Pokud potvrzení přihlášky neobdržíte nebo v případě jakýchkoli dotazů se můžete obrátit na zodpovědného pracovníka: Eva Pincová, seminare(zavinac)portal.cz, tel. 283 028 500.