Kurzy pro rodiče

Nakladatelství Portál pořádá kurzy určené rodičům a dalším zájemcům pod vedením renomovaných lektorů. Hlavní témata: výchova, hry a cvičení, masáže, péče o zdraví. Hlídání dětí je zajištěno.

Přihlášky on-line na jednotlivé kurzy jsou k dispozici zde. Přihlášky můžete zaslat také e-mailem na adresu seminare(zavináč)portal.cz (uveďte prosím příjmení a jméno, adresu bydliště, telefon a e-mail). Po obdržení přihlášky zasíláme na Vámi uvedený e-mail potvrzení a údaje pro zaplacení kurzu, rezervace je platná pouze tehdy, když obdržíte potvrzení přihlášky. Při potížích nás kontaktujte na tel. 283 028 500 nebo seminare(zavináč)portal.cz.
Pozor, čtěte Platební a storno podmínky úhrady seminářů

Počet míst na hlídání dětí v herně je omezen (max. 10 dětí ve věku od 1,5 roku do 4 let), přednost mají dříve přihlášení. Mladší děti mohou mít maminky u sebe v sále.

Kurzy se konají v příjemném prostředí školicího centra nakladatelství Portál, Klapkova 2, Praha 8, blízko stanice metra C Kobylisy a tramvajové zastávky Ke Stírce (tramvaje č. 3, 10, 14, 17). Každý účastník obdrží kupón na slevu 20 % na publikace Portál, které může zakoupit v den konání semináře v knihkupectví Portál v areálu nakladatelství nebo v průběhu měsíce v knihkupectví Portál, Jindřišská 30, Praha 1.

Informace: Eva Pincová, tel. 283 028 500, e-mail: seminare(zavináč)portal.cz.