Portál.cz > Semináře > Semináře pro pedagogy

Semináře pro pedagogy

Nakladatelství Portál pořádá odborné semináře určené pedagogům mateřských a základních škol, vychovatelům školních družin a dalších vzdělávacích či volnočasových zařízení, pracovníkům pomáhajících profesí, studentům a dalším zájemcům. Semináře vedou renomovaní lektoři. Semináře mají akreditaci MŠMT. Hlavní témata: pedagogika, psychologie, práce s dětmi, tvoření, hry a cvičení, hudba.

Na semináře se mohou hlásit zájemci za školu nebo jinou instituci (v přihlášce je nutné uvést fakturační adresu instituce, IČO, telefon a e-mail) i soukromě (v tom případě uvedou na přihlášce adresu svého bydliště, telefon a kontaktní e-mail). Přihlášky on-line na jednotlivé semináře jsou k dispozici zde.

Po zpracování vaší přihlášky zašleme na vámi uvedený e-mail potvrzení přijetí přihlášky včetně zálohové faktury, po jejímž uhrazení obdržíte e-mailem daňový doklad.

Pokud vaše přihláška nebude potvrzena do 3 pracovních dní, kontaktujte nás na tel. 283 028 500 nebo seminare(zavináč)portal.cz. Rezervace je platná pouze tehdy, obdržíte-li potvrzení přihlášky.

Pozor, čtěte Platební a storno podmínky úhrady seminářů.

Semináře se konají v nakladatelství Portál, Klapkova 2, Praha 8, blízko stanice metra C Kobylisy a tramvajové zastávky Ke Stírce (tramvaje č. 3, 10, 17). Každý účastník obdrží kupón na slevu 20 % na publikace Portál, které může zakoupit v den konání semináře v knihkupectví Portál v areálu nakladatelství nebo v průběhu měsíce v knihkupectví Portál, Jindřišská 30, Praha 1.

Informace: Eva Pincová, tel. 283 028 500, e-mail: seminare(zavináč)portal.cz.