Portál.cz > Semináře > Přehled psych. kurzů

PRVNÍ DOJEM II

Workshop prezentačních dovedností. Kurz volně navazuje na kurz První dojem nezná druhou šanci


Školitel: Eva Kubová
Délka kurzu: jednodenní školení 9 - 16:00 hod.
Cena kurzu: 1800 Kč včetně DPH

Termín:

9. 12. 2016

Zaměření:

Krátce připomeneme hlavní zásady čtení řeči těla, zopakujeme hlavní psychologické fenomény, které jsou ve hře. Větší část workshopu budeme věnovat již konkrétním prezentačním dovednostem a způsobům, jak zvýšit vlastní potenciál v této oblasti. Nově natrénujeme na konkrétních případech, jak vylepšit svou osobní prezentaci před publikem, jak pracovat s trémou, jak se nejlépe vžít do své role a zůstat autentický.
V kurzu budeme pracovat s videokamerou pro lepší možnost zpětné vazby a následné analýzy. Kurz je určen pro odvážlivce, kteří vědí, že platí: těžko na cvičišti - lehko na bojišti. Přijďte využít jedinečnou příležitost a vyzkoušejte si v bezpečném kruhu prima lidí, kteří jsou s vámi na jedné lodi, právě to, co se zdá být "venku" někdy tak těžké. Totiž umění "prodat" sám sebe!

Eva Kubová

Znáte z časopisu Psychologie dnes!
Autorka je grafoložka, lektorka a publicistka. Vystudovala sociální a mediální komunikaci, aplikovanou psychologii, sociálně-politickou publicistiku, absolvovala tříletý psychoterapeutický výcvik v humanistické psychoterapii. Od roku 2008 se věnuje profesionálně lektorské činnosti v oblasti Soft Skills a aplikované psychologie.