Portál.cz > Aktuality > AUTOŘI PORTÁLU DOPORUČUJÍ – dnes IGOR TOMEŠ

AUTOŘI PORTÁLU DOPORUČUJÍ – dnes IGOR TOMEŠ

Datum: 19.3.2010

Březen – měsíc knihy a čtenářů je tu a vy si ho možná budete chtít zpříjemnit novou knížkou. Portál vám po celý březen bude přinášet tipy na zajímavé tituly, které doporučují naši autoři. Nenechte si ujít každý den na tomto místě jednu z našich autorských osobností.

BŘEZEN – MĚSÍC KNIHY A ČTENÁŘŮ S TIPEM ZNÁMÉ OSOBNOSTI

Doporučuje IGOR TOMEŠ

Vaše nejoblíbenější kniha/knihy?
Jsem výzkumník a učím na universitě. Proto nejraději čtu knihy ze svého oboru, tedy knihy ze sociální práce, sociologie , psychologie a z politologie, které se zabývají lidskými problémy a jejich řešeními.

Co právě čtete?
Právě čtu v angličtině jednu zahraniční knihu o procesu stárnutí, jeho důsledcích na lidskou společnost a o měnících se problémech starých lidí.

Váš tip na knihu z Portálu:
V době veřejné diskuse o reformě veřejného zdravotnictví by lidé měli být informováni. Proto můj typ je kniha Úvod do veřejného zdravotnictví.

Na kterou knihu se těšíte, až se objeví na pultech?
Těším se na knihy Moc, pomoc a bezmoc v sociálních službách a ve zdravotnictví a Občanský sektor.

Prof. JUDr. Igor Tomeš, CSc., přednáší na FF UK a na Vysoké škole aplikovaného práva v Praze. Podílel se na projektech OECD, Světové banky a Evropské Unie v různých zemích Evropy a Asie, v současné době pracuje na projektu EU v Makedonii. Publikoval řadu odborných studií a knih u nás i v zahraničí. V Portálu vydal knihy Sociální správa a letošní novinku Úvod do teorie a metodologie sociální politiky.

Knihy Igora Tomeše v Portálu


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0