Portál.cz > Aktuality > AUTOŘI PORTÁLU DOPORUČUJÍ – dnes STANISLAV KRATOCHVÍL

AUTOŘI PORTÁLU DOPORUČUJÍ – dnes STANISLAV KRATOCHVÍL

Datum: 29.3.2010

Březen – měsíc knihy a čtenářů je tu a vy si ho možná budete chtít zpříjemnit novou knížkou. Portál vám po celý březen bude přinášet tipy na zajímavé tituly, které doporučují naši autoři. Nenechte si ujít každý den na tomto místě jednu z našich autorských osobností.

BŘEZEN – MĚSÍC KNIHY A ČTENÁŘŮ S TIPEM ZNÁMÉ OSOBNOSTI

Doporučuje STANISLAV KRATOCHVÍL

Vaše nejoblíbenější kniha/knihy?
I. Yalom: Láska a její kat

Co právě čtete?
Toulky Evropou. Pozoruhodná místa starého kontinentu. Rebo Productions 2007

Váš tip na knihu z Portálu:
I. Yalom: Lži na pohovce

Na kterou knihu se těšíte, až se objeví na pultech?
Vybíral a Roubal: Současná psychoterapie

Prof. PhDr. Stanislav Kratochvíl, CSc., působí jako vedoucí klinický psycholog v psychiatrické léčebně v Kroměříži a profesor klinické psychologie na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Je autorem několika významných publikací, např. monografií Experimentální hypnóza, Klinická hypnóza, Sexuální dysfunkce a Skupinová psychoterapie v praxi. Je čestným členem Asociace manželských a rodinných poradců, České psychiatrické společnosti, České i Slovenské sexuologické společnosti a České i Slovenské psychoterapeutické společnosti. V Portálu vyšly jeho publikace Základy psychoterapie, Manželská terapie a vloni Manželská a párová terapie.

Knihy Stanislava Kratochvíla v Portálu


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0