Portál.cz > Aktuality > Co přeje Portálu k 25. narozeninám Jan Vymětal

Co přeje Portálu k 25. narozeninám Jan Vymětal

Autor: Petr Ráček | Datum: 30.6.2015

Portál spojil své působení s mnoha autory, ilustrátory, překladateli a dalšími spolupracovníky. Jejich přání nás těší a povzbuzují. Celý rok se s Vámi o ně budeme dělit.

Nakladatelství Portál je výjimečné tím, že pěstuje a rozvíjí vzdělanost u širokých vrstev obyvatelstva i odborníků, a to v oblasti společenskohumanitních a duchovních věd. Jeho místo je pevné a nezastupitelné, směřování jasné a důležité. Vnáší sice malý, ale významný prvek jistoty do našeho tak rychle se měnícího světa, jenž projasňuje vzdělaností a člověka tak pomáhá chránit před sebou samým.

Nakladatelství Portál, tedy jeho vedení, redaktorům i ostatním zaměstnancům přeji do dalších let dobré zdraví, radost ze života, co nejméně ekonomických starostí a stálý nárůst náročných čtenářů vyžadujících kvalitu. A samozřejmě dobré autory a překladatele!lek_psycho

Prof. PhDr. Jan Vymětal je vysokoškolský pedagog, klinický psycholog a psychoterapeut, emeritní přednosta Ústavu pro humanitní studia v lékařství na 1. lékařské fakultě UK v Praze, u jehož zrodu stál v r. 1990. Je rovněž zakládajícím členem Kabinetu psychoterapie FVL Psychiatrické kliniky Univerzity Karlovy v r. 1978 a členem akademické rady Pražské vysoké školy psychosociálních studií. Publikoval množství odborných studií a knih, v Portálu vyšly Lékařská psychologie (2003, 2008), Rogersovský přístup k dospělým a dětem (spoluautorka PhDr. V. Rezková, 2001) a Úzkost a strach u dětí (2004).


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0