Portál.cz > Aktuality > Co přeje Portálu k 25. narozeninám Ludmila Čírtková

Co přeje Portálu k 25. narozeninám Ludmila Čírtková

Datum: 27.4.2015

Portál spojil své působení s mnoha autory, ilustrátory, překladateli a dalšími spolupracovníky. Jejich přání nás těší a povzbuzují. Celý rok se s Vámi o ně budeme dělit.

ČírtkováLudmila

K 25. výročí chci Portálu především poděkovat za dobrou práci. Čtvrt století zpřístupňuje pro české čtenáře zajímavé zahraniční autory a dává publikační prostor i domácím odborníkům ze širokého spektra disciplín. Nakladatelství Portál osobně vnímám jako záruku solidní kvality. Ještě nikdy se mi nestalo, že bych doma následně zoufala nad tím, že zakoupená kniha z produkce nakladatelství Portál je úplně mimo mísu, protože dává více nahlédnout do duše jejího autora, než do jádra problému, o kterém chtěl autor psát. Ráda čtu i oborově blízké časopisy, které má Portál pod svou střechou. Například Psychologie dnes je pro mne svěží lifestylový časopis, který ovšem stále staví na původním půdorysu odbornosti charakterizující časopis někdy dříve. A co popřát Portálu k jeho jubileu? Aby pokračoval dál v cestě, po které jde již čtvrt století. Aby se mu dál dařilo přinášet radost a poučení svým čtenářům. A za nás autory si přeju, abychom se v Portálu i nadále setkávali s redaktory, se kterými je opravdu radost pracovat.

Ludmila Čírtková

Doc. PhDr. Ludmila Čírtková, CSc., je policejní psycholožka, dlouhodobá poradkyně pro oběti trestných činů v Bílém kruhu bezpečí a soudní znalkyně zaměřená na viktimologické expertízy. Přednáší forenzní psychologii na Policejní akademii ČR v Praze a na Právnické fakultě Univerzity Karlovy. Je autorkou řady knižních publikací, např. Moderní psychologie pro právníky a Forenzní psychologie. V v Portálu jí vyšla kniha Viktimologie pro forenzní praxi.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0