Portál.cz > Aktuality > Co přeje Portálu k 25. narozeninám Michaela Peterková

Co přeje Portálu k 25. narozeninám Michaela Peterková

Datum: 20.4.2015

Portál spojil své působení s mnoha autory, ilustrátory, překladateli a dalšími spolupracovníky. Jejich přání nás těší a povzbuzují. Celý rok se s Vámi o ně budeme dělit.

peterkova

Nakladatelství Portál, které letos slaví 25. narozeniny, za svou existenci nabídlo podle mého přibližného výpočtu ve svých knihách čtenářům asi 181 545 000 000 slov.

A to není jen tak. Slova knih a druhých lidí se do nás noří a něco uvnitř dělají. Po jejich působení jsme jiní, než jsme byli předtím. Mnohá slova mají obrovskou sílu. Dobrou i špatnou.

I v nejvydávanější knize planety čteme, že „Na počátku bylo Slovo“.

Do další pětadvacítky Portálu přeju, aby si o těch následujících 181 miliardách slov nikdo nepomyslel, že to jsou „jen slova“. Aby mezi těmi slovy byla spousta takových, která ve svých čtenářích najdou a oživí semínka toho nejlepšího; která řeknou něco důležitého či přivodí úsměv.

Hodně štěstí!

Michaela Peterková

kurz_zdraveho_sebevedomi_m

PhDr. Michaela Peterková je psycholožka, která vytváří psychodiagnostické testy a online kurzy zaměřené na výuku základů psychologie a na duševní zdraví. Zajímá se o pozitivní psychologii a o to, jak zvýšit odolnost člověka vůči běžným problémům.

Dr. Peterková přednáší, v omezené míře se věnuje individuálním klientům a také publikuje odborné i popularizující texty v mnoha periodikách. Napsala několik e-booků a stovky článků pro různé webové stránky zabývající se například depresí, syndromem vyhoření, nevěrou, výchovou a psychickými poruchami a zodpověděla přes dva tisíce dotazů v internetové poradně.

V Portálu vyšla její kniha Kurz duševní rovnováhy a už 16. dubna bude na trhu nový titul, Kurz zdravého sebevědomí.

Dokumenty ke stažení


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0