Portál.cz > Aktuality > Co přeje Portálu k 25. narozeninám Pavel Říčan

Co přeje Portálu k 25. narozeninám Pavel Říčan

Datum: 16.3.2015

Portál spojil své působení s mnoha autory, ilustrátory, překladateli a dalšími spolupracovníky. Jejich přání nás těší a povzbuzují. Celý rok se s Vámi o ně budeme dělit.

pavel-rican

Co popřát Portálu k pětadvacetinám? Já přeju pětadvacet let svobody slova, což dnes vůbec není samozřejmost – a nebyla to vlastně samozřejmost nikdy. Protože má-li být slovo svobodné, musí to být svobodné slovo autorů, kteří budou vědět, k čemu ta svoboda je, nebo je to bude alespoň zajímat. – Tak ať dobrý vítr svobodného slova profoukne Evropou od západu až daleko na východ!
Prof. PhDr. Pavel Říčan, CSc., je klinický psycholog, pedagog a výzkumník, badatel Psychologického ústavu AV ČR a dlouholetý učitel University Karlovy v Praze. V současnosti se věnuje především popularizaci psychologie náboženství. Je předním českým odborníkem v psychologii osobnosti. Svými originálními vědeckými pracemi si získal uznání českých i světových odborníků. Studenti a zájemci o psychologii ho znají z desítek jeho knih a skript. V Portálu vyšly populárníCesta životem a knížka S Romy žít budeme – jde o to, jak, učebnicePsychologie, monografie Psychologie náboženství a spirituality nebo rádce pro rodiče S dětmi chytře a moudře. Na cestě je Spirituální výchova v rodině.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0