Portál.cz > Aktuality > Co přeje Portálu k 25. narozeninám Zdeněk Helus

Co přeje Portálu k 25. narozeninám Zdeněk Helus

Datum: 7.9.2015

Portál spojil své působení s mnoha autory, ilustrátory, překladateli a dalšími spolupracovníky. Jejich přání nás těší a povzbuzují. Celý rok se s Vámi o ně dělíme.

zdenek-helus

Nakladatelství Portál se za dobu svého působení stalo skutečným dobrodiním pro všechny, kterým leží na srdci kultura psychologického a pedagogického myšlení a jednání. Také vysoko oceňuji snahu nakladatelství, připomínat výběrem publikací, že člověk nežije jen svou upachtěnou každodennost, ale také přesahuje do oblastí spirituálních, má šanci být dobrodiním pro svět i v dobách nanejvýš nesnadných. Věřme, doufejme a přejme mu, aby vytrvalo a vzkvétalo i v časech, kdy kupování a četba knih bolestně ochabují. Dávat se Portálu do služeb je pro nás všechny, kteří se kolem něho pohybujeme, velkou poctou!

pictureprovider

Prof. PhDr. Zdeněk Helus, DrSc. , je proděkan Pedagogické fakulty UK, Rozvíjí zde koncepci edukace obratu jakožto projevu starosti o člověka na počátku 21. století. Je předním odborníkem v oblasti osobnostního přístupu k dětem a mládeži. Vydal řadu odborných studií a knih, v Portálu vyšla ve dvou vydáních jeho monografie Dítě v osobnostním pojetí.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0