Portál.cz > Aktuality > HUSA LÍZA - možnost výměny knihy

HUSA LÍZA - možnost výměny knihy

Datum: 6.6.2013

Husa Líza, hlavní hrdinka stejnojmenné knížky pro děti od Petra Horáčka, se nám na stránkách knihy pěkně rozdováděla. Jak si tak skákala, cákala, klouzala se, křičela a utíkala před lvem, úplně nám zamotala konec příběhu. Prosíme všechny majitele Husy Lízy, aby si s námi zkontrolovali svůj výtisk. Jak? Čtěte prosím dál.

pictureproviderHusa Líza v druhé části knihy utíká před lvem a podaří se jí dostat se do svého hejna. Lev odchází s nepořízenou a Líza je ráda, že se může schovat mezi svými. To se odehrává na stránkách 34 a 35, které mají vypadat takto:
husa_1

Sotva se Líza vydýchá a vzpamatuje z šoku, hned si zase z plna hrdla zakřičí – na stránkách 36 a 37, které mají vypadat takto:
husa_2


Líza se při přípravě knížky ovšem tak radovala, že utekla lvovi, že si radostně zakřičela trochu dřív – už na stránce 35. Prosím podívejte se do svého výtisku knihy – vypadá vaše dvojstrana 34-35 takto?
husa_3

Pokud ano, moc se vám omlouváme. Jak za uspěchanou Lízu, tak za naši nepozornost. Knížku už jsme opravili, Líza křičí teď už správně až na straně 37.

Všem majitelům nedočkavé Husy Lízy nabízíme výměnu knihy. Pokud chcete, prosím zašlete nám váš výtisk knihy s chybnou stranou na adresu nakladatelství Portál:
Portál, s.r.o.
obchodní oddělení
Klapkova 2
182 00 Praha 8

My vám obratem zašleme na naše náklady novou knihu, kde už bude Líza dělat na všech stránkách to, co jí Petr Horáček napsal a namaloval.
Děkujeme vám za pochopení.

A ještě vám musíme říct, že Líza už zase podniká nová dobrodružství. Pro změnu hledá vánoční hvězdu. Nový příběh Husa Líza a vánoční hvězda vyjde na podzim 2013.

Další knihy Petra Horáčka:
Nový domek pro myšku
Papuchalk Petr


Průměrné hodnocení (2 hlasů): 5, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0