Portál.cz > Aktuality > Je vám blízké téma mediace? Olomoucká konference nabízí zajímavé přednášky

Je vám blízké téma mediace? Olomoucká konference nabízí zajímavé přednášky

Datum: 26.10.2015

Mediace je technika využívaná pro vyjednávání a řešení konfliktů. Od 90. let je rozšiřována i u nás, jako metoda je součástí vysokoškolského vzdělání na několika českých univerzitách a spojuje obory právní, psychologické, sociální a sociologické. Mediace může pomoci v sousedských konfliktech stejně jako v mimosoudních sporech.

logo_UP_mediace

Ve dnech 20. – 21. 11. 2015 pořádá Právnická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci III. ročník mezinárodní vědecké konference „MEDIACE 2015. Reflexe a výzvy“. Portál je jedním z partnerů této akce.

Prof. JUDr. Milana Hrušáková, CSc., děkanka PF UP Olomouc, zve všechny zájemce na přednášky našich i zahraničních odborníků. Bude se také debatovat, nejen o využívání mediace v praxi, profesi mediátora, ale také vzdělávání a výzkumu v tomto oboru.

V tematicky zaměřených workshopech bude například Mgr. Petra Večerková seznamovat s prací s rodinnými systémy v mediaci, Hans Boserup přednese příspěvek o druzích, prioritách a nástrojích mediace, vedoucí sekce Aplikace mediace je PhDr. Tatjana Šišková, autorka naší knihy Facilitativní mediace.

Přihlásit se můžete do 6. 11. 2015 na http://www.mediaceolomouc.eu/prihlaska/, program konference najdete zde

mediace2015_200
Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0