Portál.cz > Aktuality > KAREL SCHWARZENBERG - MOŽNÝ PREZIDENT

KAREL SCHWARZENBERG - MOŽNÝ PREZIDENT

Datum: 15.1.2013

Karel Schwarzenberg postoupil do druhého kola volby prezidenta ČR. Poznejte osudy a názory předního českého politika. Portál pro velký zájem dotiskuje jeho novou a již vyprodanou knihu Knížecí rozhovory, která navazuje na předchozí titul Knížecí život. Objednávejte již nyní!

9788026201625

Knížecí život k dostání ihned v knihkupectvích Portál nebo v e-shopu Portál.

Knížecí rozhovory budou k dostání v pondělí 21. 1. Objednávejte již nyní:

  • v Portálu: tel. 283 028 203 – 205, e-mail: obchod@portal.cz
  • v knihkupectvích Portál v Praze nebo Brně
  • v e-shopu Portál – nastavte si hlídacího psa, který vás upozorní, že kniha je již na skladě (stačí se zaregistrovat, pokud již jste registrovaní v e-shopu Portál, přihlaste se).

Knížecí život a Knížecí rozhovory jsou knihy rozhovorů, které vedl anebo sestavil uznávaný publicista Karel Hvížďala.
Knížecí život mapuje osudy Karla Schwarzenberga až do roku 2008. Karel Hvížďala pokládal otázky týkající se rodiny, dětství, života v exilu, role šlechty v dnešním životě i vstupu do politiky.

Knížecí rozhovory jsou výborem z interview, které Karel Schwarzenberg poskytl médiím v letech 1990 – 2012. Karel Hvížďala rozhovory vybral a sestavil tak, aby pokrývaly zásadní události těchto let: od návratu do Čech přes vstup do politiky až po kandidaturu na prezidenta ČR.


Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0