Portál.cz > Aktuality > KDYŽ LISTOPAD, TAK S DÁRKEM - LISTOPADOVOU POHÁDKOU

KDYŽ LISTOPAD, TAK S DÁRKEM - LISTOPADOVOU POHÁDKOU

Datum: 29.10.2012

Sychravé počasí už vám náladu nezkazí. Máme pro vás totiž stylový dárek. Zastavte se v listopadu v knihkupectvích Portál a k nákupu nad 500 Kč získáte zdarma nádhernou Listopadovou pohádku od Věry Provazníkové. Pročtěte se mlhavým a studeným koncem podzimu, nebo udělejte radost hezkým dárkem.

listopadova_pohadka

DÁREK PRO VÁS
za nákup nad 500 Kč od 1. do 30. 11. 2012 v knihkupectvích Portál

VĚRA PROVAZNÍKOVÁ - LISTOPADOVÁ POHÁDKA

Knížka známé a oblíbené autorky vypráví příběh malé holčičky, která hledá kamaráda, s nímž by mohla sdílet radosti, přání i smutky. Naštěstí žije v kouzelném světě, v němž se z ještěrky na chvíli může stát drak, z ještěrčích slz plamínky, ve světě, kde kromě skřítků domácích jsou i skřítkové, s kterými si lze hrát. V poetické pohádce můžeme do tohoto světa, jenž bude dětem jistě povědomý, vstoupit a doprovázet tak čtveřici přátel při podzimních procházkách. Knihu doprovázejí půvabné ilustrace Evy Šedivé.
Věra Provazníková je známá a oblíbená autorka literatury pro děti. Její tvorba zahrnuje říkanky, písňové texty, hádanky, především však pohádky, publikované knižně nebo upravené pro divadlo či televizní zpracování.

Více o Listopadové pohádce:http://obchod.portal.cz/produkt/listopadova-pohadka/

 

Knihkupectví Portál:
Jindřišská 30, Praha 1
Otvírací doba 9 – 18 hod.

Klapkova 2, Praha 8
Otvírací doba 9 – 17 hod.

Dominikánské náměstí 8, Brno
Otvírací doba 9 – 18 hod.


Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0