Portál.cz > Aktuality > KNIHA MĚSÍCE PROSINCE pro zákazníky věrnostního programu Portál

KNIHA MĚSÍCE PROSINCE pro zákazníky věrnostního programu Portál

Datum: 2.12.2013

Zákazníci věrnostního programu Portál mohou získat knihu měsíce – jednu z horkých novinek Portálu – s exkluzivní slevou 30 %. Jste členy věrnostního programu? 1. prosince je tu publikace petra Horáčka Husa Líza a vánoční hvězda jen pro vás za mimořádnou cenu. Nejste členy našeho věrnostního programu? Pak je nejvyšší čas se přidat…

Každý měsíc vyhlašujeme jednu z našich novinek knihou měsíce. V prosinci 2013 se stala knih apro dětiHusa Líza a vánoční hvězda od spisovatele a výtvarníka Petra Horáčka. A jen zákazníci věrnostního programu Portál si ji mohou koupit se slevou 30 %.

 Hlavní hrdinku Lízu už dětští čtenáři znají z knihy Husa Líza, v níž moc toužila stát se někým jiným. Ve volném pokračování příběhu teď Líza zjistí, že na vánočním stromě chybí hvězda a vydá se na dlouhou cestu, aby z oblohy uloupla jednu zářící hvězdu. Je jí jedno, jak dlouhé bude její putování, ona se nevzdá! A na konci knížky čeká na ni i na její kamarády ze statku překvapení. Přečtěte si anotaci a několik ukázek.

 

 

 

Pokud jste členy věrnostního programu Portál:

  •  Nabídka platí vždy prvních sedm dní v měsíci. Od 1. do 7. prosince 2013 můžete tedy v e-shopu Portál tuto knihu koupit za zvýhodněnou cenu. Nestačí vám jeden výtisk? Nevadí, počet kusů nijak neomezujeme, můžete obdarovat příbuzné, kamarády, kolegy.
  • Nezapomeňte se do e-shopu nejprve přihlásit. Jen tak uvidíte knihu Husa Líza a vánoční hvězda s cenou, která je určena jen vám, zákazníkům věrnostního programu. Pokud se vám po přihlášení nezobrazuje správná cena, občerstvěte stránku stiskem klávesy F5.
  • Zapomněli jste své přihlašovací údaje do e-shopu Portál? Nevadí, napište si o ně, pošleme vám nové.
  • Nákup se vám také připíše na vaše zákaznické konto a tím postoupíte zase o krůček blíž k vaší individuální slevě.
  • Máte raději nákup v kamenných knihkupectvích? Zavítejte do našich obchodů vJindřišské ulici 30 v Praze 1 nebo do Klapkovy ulice 2 v Praze 8 - Kobylisích. I tam knihu měsíce získáte od 1. do 7. 12. s vaší slevou 30 %. Jen si s sebou nezapomeňte vzít kartu věrného zákazníka Portál.

Pokud nejste členy věrnostního programu Portál:

  • Máte také zájem využívat tuto výhodu? Zaregistrujte se do věrnostního programu Portál a od příštího měsíce si užívejte nejen tohoto, ale i dalších bonusů. Registrace je snadná.

Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0