Portál.cz > Aktuality > KNIŽNÍ PORADNA – každý den jedno téma, jedna rada a jedna kniha se slevou 50 %!

KNIŽNÍ PORADNA – každý den jedno téma, jedna rada a jedna kniha se slevou 50 %!

Datum: 28.2.2013

KNIŽNÍ PORADNA vám nabízí každý pracovní den od 4. do 29. března jedno téma a k němu možnou pomoc, radu či povzbuzení v podobě ukázky z knihy. Tuto konkrétní knihu si můžete každý den od 8 do 24 hod. koupit v e-shopu Portál se slevou 50 %.

knizni_poradna

Co je KNIŽNÍ PORADNA?
KNIŽNÍ PORADNA vám na www.portal.cz nabízí každý pracovní den od 4. do 29. března jedno téma a k němu možnou pomoc, radu či povzbuzení v podobě ukázky z knihy. Tuto konkrétní knihu si každý den můžete koupit v e-shopu Portál se slevou 50 %. Prodej začíná každý pracovní den v 8 hod. a končí ve 24 hod.

Kolik knih si můžu v této akci každý den koupit?
Do prodeje uvolňujeme určité množství výtisků od každého titulu, proto si každý zákazník může koupit maximálně tři výtisky každé knihy na osobu. Chceme, aby se na každého dostalo.

Co když se během mé objednávky kniha vyprodá?
Kniha, kterou si kupujete, je vaše v okamžiku, kdy vám potvrdíme objednávku. Čekejte proto na e-mail, který vám v případě úspěšné objednávky od nás přijde.

Jak dlouho trvá nabídka na danou knihu?
Každý pracovní den od 4. do 29. března od 8 hod. do 24 hod.

Budu platit poštovné?
Ano. Pokud si zvolíte dodání Českou poštou, účtujeme poštovné ve výši 90 Kč. Můžete si však vybrat také vyzvednutí zboží v knihkupectvích Portál (Praha 1, Praha 8) a pak neplatíte žádný expediční poplatek.

Můžu nakupovat bez registrace?
Ano. Všem ale doporučujeme nejprve se registrovat v e-shopu Portál nebo se přihlásit, pokud už jste zaregistrovaní. Můžete následně sledovat stav vyřizování objednávky. Může to mít pro vás i další výhodu – pokud jste členy věrnostního programu nakladatelství Portál nebo do něj v rámci registrace vstoupíte, nákup se vám připočte na váš zákaznický účet a postup k vyšší slevě (než běžných 10 % v e-shopu Portál) je pro vás zase o krok blíž.

Můžu se předem dozvědět, které knihy budou který den v nabídce?
Ne, to je součást „hry“. Informaci o tom, kterou knihu právě nabízíme, najdete každý pracovní den v 8 hod. ráno na www.portal.cz (zde si můžete si přečíst ukázku z knihy) a současně startuje její prodej v e-shopu Portál.

Knihy jsou cenově velmi výhodné. Nejsou poškozené nebo jinak znehodnocené?
Ne, knihy jsou naprosto v pořádku.

Koupil/a jsem si knihu, kterou nechci. Co mám dělat?
Nic se neděje. Napište nám e-mail (obchod@portal.cz) nebo zavolejte (283 028 202) a my zrušíme vaši objednávku.

Nestihl/a jsem objednávku v daný den, ale o knihu mám zájem. Můžu si ji objednat dodatečně?
Jistě, knihy jsou v e-shopu Portál dostupné i v dalších dnech. Ale už se slevou jen 10 %, příp. se slevou, která odpovídá stavu vašeho účtu ve věrnostním programu nakladatelství Portál.

Kdy se bude podobná akce konat znovu?
Litujeme, ale to je naše tajemství.

Můžu knihy získat za stejnou zvýhodněnou cenu i jinde nebo jinak?
Ne. KNIŽNÍ PORADNA je mimořádná akce, kterou pořádáme pouze v rámci Března – měsíce čtenářů.


Průměrné hodnocení (1 hlasů): 5, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0