Portál.cz > Aktuality > ANGLIČTINA PRO PŘEDŠKOLÁKY BUDE PŘEDSTAVENA VEŘEJNOSTI

ANGLIČTINA PRO PŘEDŠKOLÁKY BUDE PŘEDSTAVENA VEŘEJNOSTI

Datum: 17.5.2010

V pátek 21. 5. ve 13 hod. pokřtí Iva Hennová svoji knižní novinku Angličtina pro předškoláky. Buďte u toho a přijďte do jazykové školy Irislingua v Praze 8. Zveme především ty z vás, kteří se zabývají výukou malých dětí.

Kniha je pomocníkem pro ty, kteří se chtějí zabývat výukou angličtiny v předškolním věku. Nabízí nejen metodické rady a pokyny, ale rovněž praktické ukázky a nápady. Výuka v předškolním věku má svá specifika, která je nutno dodržovat, aby výuka byla efektivní a zároveň vhodně vedená. Děti by měly brát výuku jako hru, na kterou se vždy těší.

Autorka proto připravila řadu her a činností, které výuku obohatí a vnesou do ní prvek zábavy. Hry a činnosti vycházejí z běhu ročních období a některé hry děti seznamují s tradicemi britské kultury. Iva Hennová má s výukou dětí bohaté zkušenosti, působí totiž jako ředitelka jazykové školy IRIS LINGUA v Praze 8.

21. 5. 2010 ve 13 hod.

JŠ IRISLINGUA, Poznaňská 462 - budova MŠ, Praha 8 – Bohnice, mapa JŠ IRISLINGUA

Dokumenty ke stažení


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0