Portál.cz > Aktuality > MAGNESIA LITERA 2010

MAGNESIA LITERA 2010

Datum: 15.2.2010

Soutěž Magnesia Litera 2010 už je v plném proudu a s ní i Cena čtenářů. Hlasujte pro svoji oblíbenou knihu loňského roku. Vybírejte z české prózy, poezie a knih pro děti, a pokud to bude některý z titulů Portálu, budeme rádi. A nezapomeňte, že i na vylosované účastníky ankety čekají ceny.

Občanské sdružení Litera letos již podeváté ocení nejlepší české knihy vydané v loňském roce. Kromě osmi kategorií, v nichž vítěze určí odborná porota, probíhá také hlasování ve čtenářské anketě. Vybrat můžete jakoukoli českou knihu vydanou v roce 2009 v žánru původní česká beletrie – tedy próza, poezie nebo kniha pro děti.

Nakladatelství Portál Vám loni nabídlo téměř 100 knižních titulů. Mezi nimi najdete i českou beletrii a dětskou literaturu. Pokud se Vám některá z našich knih líbila, potěší nás, když pro ni budete hlasovat. Hlasovací formulář najdete na internetové adrese http://www.magnesia-litera.cz/index_in.php?mm=1&sm=3. Čtenářům je dále k dispozici také e-mailová adresa soutez@magnesia-litera.cz a tisíce hlasovacích pohlednic v knihkupectvích, knihovnách, školách či kavárnách.

Své hlasy můžete posílat až do 10. dubna. Poté bude vylosováno 999 účastníků ankety, kteří získají od Knižního klubu poukázku na odběr knih v hodnotě 250 Kč. Jeden z vylosovaných čtenářů obdrží také Knihu roku 2010 s podpisem autora.

Připojte se i Vy a pojďte spolu s námi propagovat dobré knihy. Naši loňskou produkci si můžete připomenout zde.


Průměrné hodnocení (0 hlasů): 0, vaše hodnocení: Hlasování jste se nezúčastnil(a), hlasování bylo již ukončeno.Sdílet na signálech

Komentáře čtenářů

Příspěvků celkem: 0 / nových příspěvků: 0